Publikácie
 

Publikácia | 2014-03
Mission Statement Industrial Aftermarket

 
Aftermarket

Industrial Aftermarket

Industrial Aftermarket Schaeffler Group zodpovedá za obchod s náhradnými dielmi a službami pre koncových zákazníkov a predajcov vo všetkých dôležitých priemyselných odvetviach. Náš hlavný cieľ je spoľahlivo zásobiť našich zákazníkov našimi kvalitatívne vysokohodnotnými produktami, aplikáciami a servisnými výkonmi.

Vysoké kompetencie Schaeffler Group v oblasti vývoja, prvomontáže, naša medzinárodná predajná a servisná organizácia a celosvetové výrobné a logistické prepojenie zaisťujú našu úspešnosť.

Naše značky a produkty

Naše silné značky INA a FAG ručia za vysokú kvalitu, naše technologické novátorstvo a výkonové a produktové portfólio Industrial Aftermarket

Naša ponuka obsahuje viac ako 40.000 katalógových produktov, pokrýva požiadavky pre cca 60 priemyselných sektorov a je tým svetovo výnimočná.

Náš bohatý výrobný program dopĺňajú špeiálne typy a doplnkové produkty. Systémové riešenia, napr. pre monitorovanie stavu, nástroje pre údržbu a montáž, renovácia valivých a klzných ložísk rozširujú našu ponuku.

Naši zákazníci

Naše inovatívne riešenia, aplikačné a procesné know-how, rýchla dostupnosť našich kvalitných produktov a celosvetová prítomnosť nám pomohli stať sa kompetntným partnerom našim zákazníkom vo všetkých priemyselných odvetviach.

Naše inovačné riešenia poskytujú našim zákazníkom užitočný prínos pre udržanie a zvýšenie ich konkurencieschopnosti.

Pomocou dôsledného uplatňovania našej TCO-filozofie (Total Cost of Ownership – celkové náklady na zariadenie) znižujeme náklady na údržbu a prevádzku zariadení našich zákazníkov.

Naši pracovníci

Pracovníci Industrial Aftermarket sú súčasťou celosvetovej siete expertov Schaeffler a sú spoľahlivým partnerom našich zákazníkov. Naši zákazníci majú jasne určené kontaktné osoby a profitujú z obsiahlych a hlbokých poznatkov svetového koncernu.

Aby kvalita našej expertnej siete neustále stúpala, permanentne prebiehajú kvalifikačné a vzdelávacie programy našich pracovníkov.

 
 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím