ĎALŠIE INFORMÁCIE

Systém výberu produktu a konzultačný systém - medias®

Maintenance products
Publikácie
 

Katalóg | 2017-05
Mounting and Maintenance of Rolling Bearings
Products Services Training

 
KONTAKT
 
Priemyselné služby

Produkty

Montáž a demontáž

Naša paleta produktov obsahuje náradie pre mechanickú, hydraulickú a tepelnú montáž a demontáž ložísk.

Mechanické náradie sa používa prevažne pri malých ložiskách. Stredné a veľké ložiská sa montujú alebo demontujú hlavne pomocou hydraulického alebo tepelného náradia. Meracie a pomocné prostriedky (napríklad transportné náradie a rukavice) dopĺňajú ponuku.

Produkty pre údržbu: Montáž a demontáž

 
 

Mazanie

Pre bezpečné, trvanlivé a hospodárne uloženia majú plastické mazivá Arcanol tie najlepšie predpoklady. Tieto mazivá sú navrhnuté tak, aby ložisko dosiahlo optimálny chod a zabránilo sa predčasnému výpadku ložiska. Sortiment mazív Arcanol optimálne pokrýva všetky oblasti použitia. Okrem štandardných tukov obsahuje aj špeciálne tuky. Sortiment dopĺňajú mazacie zariadenia. Zabezpečujú pravidelné domazávanie a tým podstatne predlžujú použiteľnosť ložiska.

Produkty pre údržbu: Mazanie

 
 

Nastavovanie

Naše produkty Vám pomáhajú správne nastaviť hriadele a remenice a vyskúšať napnutie remeňy. Nastavenie remeníc a reťazových kolies znižuje opotrebovanie a straty energie v pohone, ložiskách a tesneniach. Vzniká menej tepla, predlžuje sa životnosť, stúpa spoľahlivosť stroja. Správne napnutie remeňa je dôležitý predpoklad pre maximálnu životnosť remeňového pohonu. Pri správnom napnutí sa zníži opotrebenie komponentov pohonu, znížia sa energetické náklady a stúpne hospodárnosť.

Produkty pre údržbu: Nastavovanie

 
 

Sledovanie stavu

Sledovanie stavu pomáha dosiahnuť väčšiu disponibilitu a dlhšiu životnosť strojov a zariadení. Produkty FAG pomáhajú plánovať údržbu a znižovať náklady. Ponuka obsahuje napríklad prístroje na meranie teploty a počúvanie, ktoré umožňujú kontrolovať prevádzkový stav. Ďalšie systémy, ktoré sledujú vibrácie, krútiaci moment a mazivo sú tiež dôležitou súčasťou programu.

Produkty pre údržbu: Sledovanie stavu

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím