KONTAKT

Technické školiace stredisko INA/FAG

Industriestr. 2
97483 Eltmann
Nemecko

Tel. +49 9522 71 503

Školiace stredisko
 
 
Priemyselné služby

Školenia

INA/FAG - Technické školiace stredisko
Kto sme - úlohy a ciele

Chápať rotačné valivé ložiská, lineárne vedenia a klzné ložiská ako nepostrádateľné diely v tisíckach aplikácií vyžaduje ich spoznanie. Kurzy Schaeffler Gruppe oboznámia záujemcov s úplným portfóliom produktov. Využitím vedomostí o produktoch je možnoé preniknúť do oblasti montáže a demontáže ložísk s optimálnyn náradím a sledovania stavu ložísk predovšetkým meraním vibrácií, zvuku a krútiacich momentov.

 

Naša ponuka školení pokrýva potrebu informácií a vedomostí pre pracovníkov rôznych oblastí každého podniku. Nájdete tam školenia pre technicky orientovaných pracovníkov - konštruktérov, montérov údržbárov ale aj pre administratívnych pracovníkov predaja alebo nákupu.

INA/FAG - Technické školiace stredisko pripravuje školenia, výučbové moduly a kurzy tak, aby naši zákazníci z oblasti OEM aj MRO získali kompetencie z oblasti techniky uloženia. Náš cieľ je v spolupráci s našimi zákazníkmi vykonávať konzultácie na kompetentnej technickej úrovni, aby boli užitočné pre získanie a zlepšovanie vedomostí o ložiskách.

Školenia Schaeffler Gruppe k tomu prispievajú. Súvislé výučbové procesy vždy spolu s vhodnými metódami umožňujú kontinuálne preniknúť do sveta uložení. Účastnici sú efektívne školený didakticky a metodicky vzdelanými strojnými inžiniermi a technikmi.

Naše školenia ponúkame vo vlastných strediskách po celom svete. Rovnako zaškolíme Vašich zamestnancov priamo vo Vašom podniku.

Dôležité sú pre nás aj myšlienky a podnety, ktoré dostávame od účastníkov školení. Certifikácia INA/FAG Technických školiacich stredísk podľa ISO 9001:2008 potvrdzuje našu stabilnú snahu o stúpajúcu kvalitu.

Štandardný program školení postačuje v mnohých prípadoch pre osvojenie vedomosti o ložiskách potrebných pri každodennej práci. Ak niečo v ponuke z Vášho hľadiska chýba, alebo potrebujete školenie na určitú tému, prispôsobíme sa Vašim požiadavkám a spoločne pripravíme individuálne školenia.

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím