Industrial Aftermarket

Priemyselné odvetvia

Podnikový sektor Industrial Aftermarket je zodpovedný za obchod s náhradnými dielmi a službami pre koncových zákazníkov a predajcov vo všetkých dôležitých priemyselných odvetviach.

Inovatívnymi riešeniami, produktami a službami v oblasti valivých a klzných ložísk, ako aj dôsledným uplatňovaním filozofie TCO ponúkame bohaté a všetky fázy životnosti pokrývajúce portfólio valivých ložísk. Náš cieľ je pomôcť zákazníkom ušetriť náklady na údržbu, optimalizovať disponibilitu zariadení a obmedziť nepredvídateľné odstávky strojov. Schaeffler Group disponuje kompetentnými centrami po celom svete. Tie umožňujú zabezpečiť zákazníkom profesionálne a rýchlo produkty, služby a školenia. Všetci pracovníci služieb sa zúčastňujú rozsiahlych školiacich programov a sú pravidelne auditovaní. Tým je zabezpečené, že výkony na celom svete majú rovnako vysoký kvalitatívny štandard.

Pretože je každá požiadavka aj každá úloha iná, ponúka Industrial Aftermarket pre každého individuálne zakaznícke riešenia. Skúsení pracovníci, neustále vyvíjané a inovované produkty a služby, globálna sieť silných partnerov Vám zabezpečujú prémiovú kvalitu, celosvetovú dostupnosť a previazané vedomosti z jednej ruky.

Požiadavky na kvalitu sú zabezpečované dlhoročnou tradíciou v presnej výrobe valivých ložísk. Výroba všetkých produktov a služieb sú preverované v praxi a zabezpečované systémom menežmentu kvality a certifikované podľa ISO 9001:2008

 
   
Oceľ   Ťažba a spracovanie nerastných surovín   Celulóza a papier
         
   
Ropa a plyn   Energetika   Veterná energia
         

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím