Publikácie
 

Brožúra | 2015-09
TECHNOLOGIES FOR CARS
Systems expertise down to the last detail

 
APP
Schaeffler Motorsport Quartets
 
KONTAKT
Odvetvie & aplikácia

Automobily

Systémový partner automobilového priemyslu

Moderné automobily sú výkonné, tiché a úsporné, tak isto komfortné a bezpečné. Kreatívna technika sa stará, aby sa pomocou inovatívnych produktov tieto zdanlivo protikladné vlastnosti zosúladili. Požiadavky platia pre automobil s klasickým spaľovacím motorom ako aj pre hybridné vozidlá a elektromobily. Ako partner automobilového priemyslu sme na čele vo vývoji a výrobe riešení pre náročné požiadavky automobilov budúcnosti.

Blízkosť ku zákazníkom a spoločná vývojová práca charakterizujú divíziu Schaeffler Automotive. Inovatívnymi myšlienkami, kreatívnym inžinieringom a rozsiahlym výrobným know-how navrhujeme pre našich zákazníkov riešenia od vývoja produktu až po sériovú výrobu.

 
Motorové systémy
Prevodové systémy
Motorové systémy

Naše presné produkty rozhodujúcou mierou zabezpečujú menšiu spotrebu motorov a dodržiavanie stále prísnejších noriem pre emisie.
Motorové systémy

 
Prevodové systémy

Naše inovatívne komponenty a systémy pre prevodovky majú rozhodujúci vplyv na stúpanie komfortu jazdy a znižovanie spotreby.
Prevodové systémy

 
 
 
Podvozkové systémy
Divízia systémov eMobility
Podvozkové systémy

Naše riešenia pre podvozok sú dnes omnoho viac ako len ložiská - ďalším vývojom sme ich zmenili na mechatronické systémy.
Podvozkové systémy

 
Divízia systémov eMobility

Schaeffler spája svoje rôznorodé aktivity v oblasti elektromobility v Divízii systémov eMobility
Divízia systémov eMobility

 
 
 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím