Odvetvie & aplikácia

Tri silné značky pre automobily a priemysel

Skupina Schaeffler Gruppe pôsobí so svojimi tromi silnými značkami INA, LuK a FAG v odvetviach automobilová výroba a priemysel.

Hlavní zákazníci s podielom 60 % na celkovom obrate sú z oblasti automobilovej výroby. Pre takmer všetkých výrobcov a dôležitých subdodávateľov je odvetvie automobilový priemysel so značkami INA, LuK a FAG zodpovedným partnerom s know-how pre kompletný pohon: pre motor, podvozok, prevodovku, pomocné agregáty v osobných aj užitkových automobiloch.

V odvetví priemysel disponuje Schaeffler Gruppe s viac ako 40.000 sériovo vyrábanými katalógovými produktami značiek INA a FAG. Toto neobyčajne široké portfólio pokrýva aplikácie takmer v 60 priemyselných odvetviach. Naše výrobné kompetencie ako aj know-how v oblastiach mechatroniky, materiálov a mazív, nás robia všade na svete žiadaným a spoľahlivým partnerom celého priemyslu.

Renomovaná obchodná oblasť „Letectvo a kozmonautika“ odvetvia priemysel vyrába vysokopresné ložiská pre lietadlá, vrtuľníky a raketové motory ako napríklad pre Airbus A 380 a Boeing 787 Dreamliner. Ponuku dopĺňajú špeciálne aplikácie s vysokopresnými ložiskami napr. pre lekársku techniku.

 
 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím