Publikácie
 

Časopis | 2015-09
added competence Issue 2015/2016

 
 

Brožúra | 2013-09
Bearing Solutions for Machine Tools

 
KONTAKT
Priemysel

Obrábacie stroje

Added Competence pre obrábacie stroje

S produktami značiek INA a FAG sa už pár desaťročí stretávame na svetovej špičke v uložení otočných stolov, vretien posuvov, hlavných vretien a lineárnych osí. Ložiská presné a s dlhou životnosťou, nenáročné na údržbu a s možnosťou okamžitej montáže: Spoločnosť Schaeffler Gruppe Industrie dokáže uspokojiť všetky potreby zákazníkov týkajúce sa ložísk obrábacieho stroja - začínajúc poradenstvom až po servis a vrátane rozsiahleho aj vyváženého výrobného programu.

Ponuka je posilnená špecialistami na priame pohony - spoločnosťou INA Drives & Mechatronics GmbH & Co. oHG (IDAM). Vďaka tomu je možné teraz realizovať aj kompletné riešenia rotačných a lineárnych pohybov optimalizované na aplikáciu. Výrobcom strojov a výrobcom čiastkových systémov sa tým otvárajú úplne nové technické a ekonomické možnosti riešení uložení a taktiež výrazné prednosti v časovom a procesnom reťazci.

 
Použitie
Spektrum produktov
 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím