KONTAKT
Použitie

Systémy lineárnych vedení

Systémy lineárnych vedení INA

Ponuka INA systémov lineárnych vedení zahŕňa nielen hriadeľové a lištové vedenia, ale taktiež bohatý program systémov jednotiek s obehom guliek a valčekov, ktorý sa už veľa rokov úspešne používa v obrábacích strojoch. Tieto systémy spĺňajú všetky požiadavky na únosnosť, tuhosť a dynamiku. Spektrum ponuky dopĺňajú varianty s optimalizovanou hlučnosťou alebo povrchovou úpravou, s tesniacim príslušenstvom atď.

 
 

Príslušenstvo systémov lineárnych vedení INA

Celosvetovo jedinečné je príslušenstvo systémov vedení. Obsahuje tlmiace sane, tesniace prvky, zariadenia na dlhodobé mazanie resp. na mazanie minimálnym množstvom, brzdiace prvky ako systémy núdzového zastavenia osí lineárnych motorov a tlmiace prvky na zlepšenie povrchov obrobkov v kritických stavoch stroja. To ale ani zďaleka nie je všetko!

 
 

Poháňané jednotky

Jednotky posuvov a dopravné systémy, výmenníky nástrojov a manipulačné systémy - to sú prednostné oblasti použitia lineárnych systémov INA pripravených na priamu montáž. Ich kompaktný dizajn ponúka potenciál pre minimalizáciu zástavbového priestoru. Ako predajca systémov ponúka skupina Schaeffler Gruppe oveľa viac než len jednotlivé komponenty. Jej ponuka zahŕňa taktiež optimalizované zákaznícke riešenia pripravené na priamu montáž.

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím