KONTAKT
Obrábacie stroje

Použitie

INA, FAG a IDAM: So systémom na správne riešenie ložísk

Až správne uloženie prinesie dokonalosť pohybov v obrábacom stroji. INA a FAG už po desaťročia úzko spolupracujú s výrobcami strojov a zariadení pre najrôznejšie odbory. Výsledkom tohto plodného partnerstva je množstvo vyvinutých produktov. Vždy vznikajú riešenia aplikácií šité na mieru cieľovým podmienkam, vďaka ktorým sú stroje rýchlejšie, presnejšie a bezpečnejšie – krátko povedané hospodárnejšie.

Výsledkom je, rovnako ako predtým, rast výkonnosti a charakteristík pre našich klientov s našimi produktami pripravenými na priamu montáž; tieto kompaktné ložiská pripravené na okamžitú montáž sa používajú podľa jednoduchej zásady: vybaliť, naskrutkovať, použiť. Pre optimalizáciu celého systému obrábacieho stroja je však okrem uloženia čiastkových systémov veľmi dôležitá aj integrácia dôležitých funkcií - napríklad meranie, utesnenie, mazanie, brzdenie atď. samotného komponentu.

Tieto kritériá spĺňa komplexne nová koncepcia „added competence“ odboru výrobných strojov, pretože je v ohnisku záujmu myšlienok na systémové riešenia pre ložiská, miesta uloženia a  celého systému. Pre zákazníkov to znamená, že teraz môžu siahnuť po ponuke produktov, ktorá optimálne pokrýva všetky ich aplikácie v obrábacích strojoch.

 
 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím