KONTAKT
Použitie

Ložiská otočných stolov

Riešenie INA - uloženia otočných stolov

Skupina Schaeffler Gruppe Industrie ponúka vynikajúci výber geometricky zameniteľných ložísk otočných stolov.

Ponúkané spektrum produktov začína pri osvedčenom rade YRT pre štandardné aplikácie napríklad v otočných stoloch a otočných frézovacích hlavách, kde sú kladené vysoké požiadavky na veľkú tuhosť a nízku potrebu údržby pri malom počte otáčok a krátkom čase obrábania. Rad RTC naproti tomu pokrýva sektor vysokej presnosti a je správnou voľbou pre aplikácie s požiadavkami na maximálnu presnosť chodu. Dvojradové axiálne guľkové ložisko s kosouhlým stykom radu ZKLDF je určené pre najvyššie otáčky pri dlhom čase práce. Ložiská radu ZKLDF sú zvlášť vhodné na použitie pri mazaní tukom.

 
 

Výkonovo najsilnejší produkt ponuky produktov je konštrukčný rad YRTS, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre priamo poháňané osi otočných stolov. Vyznačuje sa vhodnosťou pre vysoké otáčky, tzn. nízkym trecím momentom v kombinácii s vysokou tuhosťou. Vysoký pridaný úžitok ponúka integrovaný systém merania, ktorý je voliteľný pre všetky ložiská otočných stolov.

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím