KONTAKT
Obrábacie stroje

Servis

Úspešný servis

Servis INA patrí medzi špičkové servisy. Naši poradenskí technici a konzultanti boli hneď od počiatku kompetentnými partnermi našich zákazníkov. A ponuku servisu INA sme neustále rozširovali.

Napríklad s programom na výpočet ložísk BEARINX®. Ten umožňuje úplne po novom zobraziť, vypočítať a zdokumentovať zaťaženie valivých ložísk v komplexných systémoch strojov s ohľadom na množstvo prevádzkových podmienok. Napríklad priehyby hriadeľa alebo jeho naklopenie. Samotný výpočet deformácie v okolí ložiska je možný kedykoľvek. Ako v rotačných, tak aj v lineárnych systémoch.

Pritom vypočítavame zaťaženie ložísk na základe najviac zaťaženého valivého kontaktu. Od nás dostanete kompletné výsledky pre svoju konštrukčnú dokumentáciu. To vám dáva istotu, ktorú potrebujete. Rýchlo sa dostanete k cenovo výhodným riešeniam, pretože čas vývoja sa skracuje. Opýtajte sa na to našich vyškolených konzultantov.

Samozrejme môžete použiť taktiež náš informačný a poradenský systém medias®. To je viac než len katalóg na CD. Oveľa viac. Výber produktov aj podľa požiadaviek s piktogramami, výpočtami, voľbou mazív, konštrukcií vrátane prevzatia DXF súborov, ..., až po kompletné podklady pre objednávku. Toto moderné médium ponúka pre rotačné aj lineárne ložiská nevídané možnosti.

Už to iste sami vidíte: naše služby sú úspešné. Či už laboratórne analýzy, technické skúšky, tribológia, technológie materiálov, výskum a vývoj, školenia a ďalšie vzdelávanie atď. atď. atď. Vycibrenejšiu ponuku služieb asi inde nenájdete.

Ak teda opäť konštruujete obrábací stroj, myslite jednoducho na to, že produkty INA a vhodný servis sú zárukou Vášho úspechu.

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím