Použitie

Oblúky C

 
 
 

Kompletné riešenie C-oblúkov

Zákazník zadal úlohu: najvyššia kvalita obrazu pri najnižšom zaťažení pacienta. Hľadalo sa lineárne vedenie, ktoré by umožnilo plynulé, presné nastavenie polohy röntgenovej trubice nad C-oblúkom. Okrem toho malo byť toto vedenie odolné proti žiareniu a bezhlučné.

Riešenie prišlo zo spoločnosti Schaeffler Gruppe, je pripravené na okamžitú inštaláciu, technicky brilantné, a prináša zákazníkovi vysoký ekonomický úžitok. Základom nového vedenia v tvare kruhového oblúku je hliníkový lisovaný profil s kaleným hriadeľom z nehrdzavejúcej ocele. Zvlášť pokrokové: Integrované riešenie pevných/plávajúcich ložísk. Vďaka tomu je možné vyrovnávať prípadné nepresnosti rozmerov na nosnej konštrukcii. Plávajúce ložisko je vyrobené ako profilová vodiaca kladka s posuvným vnútorným krúžkom, a to je naša špecialita – je to ihlové ložisko.

Úžitok: rovnomerný odpor pri posuve nezávisle na polohe röntgenovej trubice.

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím