Lekárska technika

Spektrum produktov

 

Vyberte si z 1001 konštrukčných variantov ložísk!

Z najrozmanitejších súčastí a materiálov valivých ložísk sme skombinovali takmer 40 000 rôznych konštrukčných variantov ložísk. Všetko sú to štandardné riešenia, ktoré nájdete v katalógu. Vyberte si, ak chcete zaistiť hospodárne a technicky optimálne uloženie niektorej časti stroja.

Vaša výhoda: dostanete výhradne prvotriednu kvalitu a získate diely s dlhou trvanlivosťou. A sľub, že naše produkty budú počas prevádzky vyžadovať len málo vášho cenného času. Pretože našou silnou stránkou sú riešenia s nenáročnou údržbou a jednoduchou montážou. Často dodávame celé montážne skupiny, ktoré je potrebné len priskrutkovať. Jednotlivé komponenty sú navzájom dokonale optimalizované a sú zladené taktiež s nosnou konštrukciou. Modulárna konštrukcia sa opiera o bohaté súpravy príslušenstva a servisné balíčky, z ktorých si môžu zákazníci vyberať – začínajúc tesnením cez vhodné úpravy povrchov jednotlivých častí ložísk až po odporúčania na mazanie.

Ak by naše štandardné ložiská nezodpovedali vašim očakávaniam, radi spoločne s vami vyvinieme špeciálne riešenie.

 
 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím