KONTAKT
Publikácie
 

Katalóg | 2014-04
Rolling bearings
Ball bearings, Roller bearings, Needle roller bearings, Track rollers, Bearings for screw drives, Insert bearings/housing units, Bearing housings, Accessories

 
 

Brožúra | 2014-09
Bearing Solutions and Services for the Metal Industry

 
 

Katalóg | 2016-06
Large Size Bearings
Ball bearings Roller bearings Back-up rollers Spherical plain bearings Bearing housings Accessories

 
Priemysel

Výroba a spracovanie kovov

Najvyššia disponibilita zariadení vďaka maximálnej kvalite valivých ložísk

Oceľ je základným materiálom modernej priemyselnej spoločnosti a je meradlom jej rozvoja. Má široké spektrum využitia vo všetkých dôležitých priemyselných odvetviach: preprava a prevádzka, konštrukcia strojov, oceľové konštrukcie výškových budov, energetika a technika životného prostredia.

Spoločnosť FAG vyvíja v spolupráci s významnými výrobcami a prevádzkovateľmi zariadení valivé ložiská pre oceliarsky priemysel. Extrémne požiadavky a najrôznejšie prevádzkové podmienky v týchto prevádzkach sú výzvou pre pracovníkov aj stroje.

Valivé ložiská FAG šité na mieru sa osvedčili aj v kritických prípadoch použitia a vďaka svojej kvalite zaručujú maximálnu disponibilitu zariadení.

 
 
Použitie
Spektrum produktov
 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím