KONTAKT
Publikácie
 

Brožúra | 2017-08
Rolling Bearings and Services for Mining and Processing

 
 

Brožúra | 2012-09
Bearing Solutions and Services for Drilling Rigs

 
Priemysel

Ťažba a spracovanie surovín

 
 
 

Pokrokové uloženia

V ťažobnom priemysle a pri veľkých dopravných zariadeniach, pri odkrývaní a ťažbe ložísk ropy a zemného plynu a v technológii spracovania surovín postupuje technický pokrok stále rýchlejšie. K tomu prispievajú aj valivé ložiská.

Tvrdé prevádzkové podmienky a okolité prostredie vyžadujú extrémne robustné ložiská. Náš výskum a vývoj a taktiež intenzívna výmena skúseností s výrobcami a prevádzkovateľmi strojov a zariadení viedli k tomu, že sa trvalo zvyšuje prevádzková bezpečnosť a životnosť ložísk INA a FAG.

Pre všetky čiastkové oblasti

Na základe najrôznejších podmienok využitia musia byť splnené špeciálne požiadavky. Naše ložiská sa vyznačujú najmä týmito vlastnosťami:

  • Vysoká prevádzková bezpečnosť a spoľahlivosť
  • Maximálna únosnosť
  • Nenáročná údržba
  • Necitlivosť voči nárazom a vibráciám
  • Jednoduchá montáž a demontáž

Pre všetky zariadenia a stroje

Zariadenia povrchových lomov, banské zariadenia, dopravníky, zariadenia na stavbu tunelov, pobrežné a námorné zariadenia, agregáty vrtných veží, bubny na kladenie potrubia, drviče a mlyny, vibračné stroje, rotačné rúrové pece, zariadenia na výrobu spekaných produktov.

Ponuka INA/FAG

Technické poradenstvo s najmodernejšími metódami, individuálne riešenie problémov, rôzne príslušenstvo, rozsiahla ponuka služieb.

 
 
 
 
 
Close

 
 
Použitie
Spektrum produktov
 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím