Informácie
 

Ďalšie informácie o výkonovom spektre F’IS nájdete na domovských stránkach F'IS: www.fis-services.de

 
KONTAKT
Ťažba a spracovanie surovín

Servis

Technické poradenstvo

Stále kratšie časy vývoja vyžadujú presné dimenzovanie a konštrukciu valivých a klzných ložísk hneď od počiatku. To platí taktiež pre odvetvie ťažby a spracovania surovín. Využitie know-how skúsených odborníkov na ložiská už vo fáze vývoja prináša našim zákazníkom úspory času a nákladov. Preto ponúkame rozsiahle poradenstvo pre konštruktérov, od technických listov cez náš elektronický katalóg až po výpočtové programy.

Technici spoločností INA a FAG disponujú vynikajúcimi odbornými znalosťami v celej oblasti techniky valivých a klzných ložísk. Starajú sa o zákazníkov a ponúkajú im pomoc vo všetkých otázkach a konštrukcii a ponúkajú aj výpočtové služby, ktoré sú šité presne na mieru celému odvetviu. S našimi zákazníkmi vyvíjame individuálne riešenia problémov.

 

F’IS – služby údržby (Maintenance Service) spoločností INA a FAG

FAG Industrial Services (F'IS) ponúka rozmanité riešenia údržby na zníženie nákladov na údržbu, elimináciu neplánovaných výpadkov a zvýšenie disponibility zariadení. Vďaka našim dlhoročným praktickým skúsenostiam v tomto odbore veľmi podrobne poznáme mimoriadne náročné prevádzkové podmienky ťažby a spracovania surovín. Produkty, služby a školenia F‘IS predstavujú podstatnú súčasť životného cyklu ložiska a naši zákazníci po celom svete ich výborne prijímajú.

Zásoby v odvetví

Vybrané produkty sortimentu banského a spracovateľského odvetvia máme pre našich zákazníkov pripravené vďaka špeciálne vyvinutému riadeniu zásob. Náklady na skladové zásoby ložísk našich zákazníkov tak dokážeme podstatne znížiť a zaisťujeme rýchlu dostupnosť produktov za ceny zodpovedajúce trhu.

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím