KONTAKT
Tlačiarenské stroje

Použitie

Systematické ložiskové riešenia

Spoločnosť Schaeffler Gruppe Industrie sa už celé desaťročia špecializuje vďaka svojim značkám INA a FAG na všetky aplikácie v tlačiarenských strojoch.

Potenciál optimalizácie už nespočíva v samotnom priebežnom zlepšovaní jednotlivých komponentov: až optimálne zladenie všetkých čiastkových systémov tlačiarenského stroja vedie k požadovanému výsledku - k maximálnej a spoľahlivej kvalite tlače pri najnižších možných nákladoch. Aby sme dokázali vyhovieť stále rastúcim požiadavkám výkonu a hospodárnosti, má pochopenie celého systému stále vyšší význam.

Vďaka potenciálu optimalizácie tlačiarenských strojov je nová koncepcia „added competence“ v odbore zameraná na výrobné stroje. Či už ide o plávajúce (voľné) alebo vodiace (pevné) ložiská, vodiace kladky, vratné ložiská alebo celú paletu lineárnych technológií, či ide o štandardné ložiská alebo riešenia špecifické pre zákazníkov – pre všetky tieto prípady sa ponúkajú produkty INA a FAG so zásadou „systematické riešenie“. V strede záujmu vývoja na ceste k zvýšenému výkonu a rentabilite tlačiarenských strojov je zmenšenie počtu rozhraní vďaka integrácii funkcií, kompaktné konštrukcie, pripravenosť na montáž a zladenie komponentov a čiastkových systémov navzájom.

 
 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím