KONTAKT
Priemysel

Tlačiarenské stroje

Added Competence pre tlačiarenské stroje

Na ostrom tlačovom obraze má najvyšší podiel vysoko presné uloženie odolné proti opotrebovaniu tlačových valcov. Spoločnosť Schaeffler Gruppe Industrie sa už celé desaťročia špecializuje vďaka svojim značkám INA a FAG na všetky aplikácie v tomto segmente a vďaka tomu zaujíma pri výrobe tlačiarenských strojov z hľadiska technológie a podielu na trhu celosvetovo špičkovú úlohu.

Rozsiahla paleta produktov INA a FAG zahŕňa všetky uloženia tlačiarenských strojov; do ponúkaného sortimentu patria taktiež agregáty procesov striasania, rezania, viazania alebo stehovania. Spektrum siaha od presných štandardných ložísk až po špecifické zákaznícke systémové riešenia.

Skupina Schaeffler Gruppe Industrie sprevádza svojich zákazníkov ako partner pri vývoji celým procesom vývoja produktov. Rovnako ako výpočet valivých ložísk, skúšky a tribológie patria do našich servisných výkonov aj kompetentné aplikačné poradenstvo a obsiahle konštrukčné know-how.

Vďaka mimoriadnemu aplikačnému know-how umožňujú produkty INA a FAG úspory nákladov pri súčasnom zvýšení výkonu, a to často v jedinom produkte. Napríklad pri nových vodiacich kladkách s povrchovou vrstvou Triondur, ktorá zaisťuje pri ofsetových strojoch na potlač listov podstatne vyššiu funkčnú bezpečnosť a dlhšiu životnosť.

 
Použitie
Spektrum produktov
Servis
 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím