ĎALŠIE INFORMÁCIE
KONTAKT
Celulóza a papier

Servis

 
 
 
 
 

Kapitálovo náročné papierenské linky podmieňujú stálu dostupnosť, ktorá sa opiera o vysokú kvalitu zariadení a inteligentný servis, ktorý nič neponecháva náhode. Pri celosvetovo používaných valivých ložiskách určených pre papierenský priemysel - „Pulp & Paper“ - to znamená požiadavku spoľahlivých produktov a služieb pri montáži, mazaní, nastavovaní a sledovaní stavu.

Spoločnosti INA a FAG čelia tejto výzve nezávislým podnikom poskytujúcim služby – FAG Industrial Services GmbH (F’IS).

F’IS ponúka nezávisle na výrobcovi riešenia údržby a riadenia kvality od sledovania zariadení až po zavedenie a realizáciu opatrení preventívnej údržby. Napríklad opravy valivých ložísk, ktoré ponúka spoločnosť F’IS, vďaka krátkym lehotám dodávky podstatnou mierou prispievajú k stálej disponibilite zariadení. Široký program montážneho a nastavovacieho náradia, meracích prístrojov a mazív a taktiež ponuka školení uľahčujú práce údržby a opráv a napomáhajú k efektívnejším pracovným postupom. So skúsenosťami spoločnosti FAG a s kvalifikovanými odborníkmi je spoločnosť F'IS kompetentným partnerom pri vytváraní riešení šitých na mieru používateľom, a to vrátane sledovania stavu a kvality.

Rýchlo a pružne

Kontrolné systémy šité na mieru papierenskému priemyslu rozpoznajú vznikajúce škody vo veľmi ranom štádiu. Tým rastie bezpečnosť plánovania – je možné vyhnúť sa neplánovaným výpadkom a prestojom, výmeny ložísk je možné naplánovať s výhľadom do budúcna.

Odborníci spoločnosti F’IS podporujú výrobu papiera na celom svete ponukou najmodernejšej techniky – napríklad diaľkovou diagnostikou prostredníctvom internetu alebo GSM. Ak je potrebné osobné nasadenie, pomáhajú vysoko kvalifikovaní technici a inžinieri v mieste inštalácie stroja – ak je to nutné, iba niekoľko hodín po zavolaní. Maximálnu bezpečnosť zaručujú servisné zmluvy. Rozsah a obsah určujú požiadavky zariadenia. Spoločnosť F’IS vám rada poskytne potrebné informácie!

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím