Publikácie
 

Technické údaje o produkte | 2010-07
Products for railway applications

 
 

Brožúra | 2015-07
Expertise in Bearing Technology and Service for Rail Vehicles

 
KONTAKT
Spektrum produktov

Mechatronika

FAG-generátor dvojkolesia
 
 
 
 
 
Close
 
 
Monitorovací systém pre železničné aplikácie
 
Popis funkcie
 

Schaeffler vyvinul monitorovací systém pre železničné aplikácie špecálne pre lokomotívy, osobné vlaky a motorové jednotky. Poskytuje základ radu rozsiahlych riešení na zabezpečenie funkčnosti rôznych komponentov vozidiel ako sú ložiská dvojkolesí, kolesá a prevodovky. Sú adaptibilné na všetky druhy osobnej dopravy, ponúkajú prispôsobiteľnosť až na trojnápravové podvozky. Môžu komunikovať s infraštruktúrou vozidla ako aj so systémom prevádzkovateľa. Monitorovací systém pre železničné aplikácie zo Schaeffler zvyšuje bezpečnosť a disponibilitu, optimalizuje údržbu a tým prispieva k hospodárnej prevádzke koľajového vozidla.

FAG Senzor-Kit
 

FAG Senzor-Kit sa už roky na celom svete úspešne používa na meranie pracovných údajov ložísk dvojkolesí. Je optimalizovaný pre nasadenie s ložiskami FAG TAROL, sníma otáčky do 2500 za min., smer otáčania a teplotu ložiska. Na meranie teploty môžu byť integrované dva nezávislé senzory. Voliteľné je snímanie zrýchlenia v radiálnom a axiálnom smere. FAG Senzor-Kit pracuje bez opotrebovania a spĺňa požiadavky na zvýšenú EMC a prepäťovú ochranu.

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím