Hľadaný výraz

Tvorte spolu s nami mobilitu zajtrajška.

Svet je v pohybe. A zdanlivo s neustále s vyššou rýchlosťou a neustále novými zmenami. Kto sa chce na tejto premene podieľať, musí už teraz myslieť na zajtrajšok. Chceme na aktívne podieľať na tvorení "Mobility zajtrajška" a ako dodávateľ pre automobilovú výrobu a priemysel tak prispieť k tomu, aby bol svet čistejší, bezpečnejší a inteligentnejší. Naši zamestnanci sú našim najcennejším materiálom. Výraznou mierou prispievajú k realizácii našej stratégie. Každý svojim spôsobom. Zapojte sa aj Vy!

Hľadanie práce

Hľadáte ideálnu prácu?

Nezáleží na tom, či ste práve ukončili školu, ešte študujete alebo si so sebou prinášate pracovnú skúsenosť: Máme ponuky pracovných miest a vzdelávania v mnohých oblastiach a funkciách. Vyberte si:

Európa a Ázia/Pacifik- Klasické hľadanie práce

Európa a Ázia/Pacifik- Mobilné hľadanie práce

Severná Amerika

Južná Amerika

Váš rozvoj

Chcete pracovať v angažovanom tíme, mať úspechy a prevziať zodpovednosť?

Potom ste u nás správne. Spoločnosť Schaeffler Vám ponúka bezpečné pracovisko, vždy nové ponuky ďalšieho vzdelávania a vysokú podnikovú kultúru.

Naši zamestnanci

U nás určujú Vaše schopnosti a Váš prístup, ako ďaleko sa dostanete či už na profesnej, ale aj medzinárodnej úrovni. To Vám umožní množstvo kariérnych perspektív v najrôznejších funkciách. Aby ste pracovný svet spoločnosti Schaeffler lepšie spoznali, zamestnanci predstavia svoj pracovný deň.

Zdielať stránku

Schaeffler applies cookies to secure an optimal use. With the further use of this website you accept the application of cookies. More Information

Akceptovať