Výpočet

BEARINX-online Easy Ballscrew

Bezplatný BEARINX-online modul pre výpočet uloženia pohybových skrutiek
Dobrý servis má v Schaeffler Gruppe tradíciu – tak isto ako vývoj a výroba presných dielov najvyššej kvality. Pre bezpečné použitie našich produktov Vám ponúkame potrebnú podporu už vo vývojovej fáze.

Ľahšie to už nejde!
Pomocou nového BEARINX-online modulu "Easy Ballscrew“ môžete komfortne a jednoducho vypočítať trvanlivosť, montážne nastavovacie hodnoty pre predpätie ložísk a prdĺženie vretena. Výsledky výpočtu sú uložené pre dokumentáciu do PDF súboru.

 

Komfortné užívateľské rozhranie
Prehľadné navigačné menu umožňuje jednoduché zadávanie vstupných údajov pre stavbu modelu, voľbu ložísk a zaťažovacích parametrov. Pritom sa dajú podľa aplikácie modifikovať predkonfigurované elastické hriadeľové systémy s uložením typu pevné/voľné alebo pevné/pevné ložisko a predĺženie vretena. Geometrické a výpočtové údaje ložísk INA a FAG sa preberajú z integrovanej databázy. Sily z pohonu podľa pozície, otáčky a sila v osi x matice vretena rovnako ako prídavné zaťaženia (napr. z remeňového pohonu) sa môžu zohľadniť v spektre zaťažení. Voľba mazacieho prostriedku uzatvára zadanie.

 

Registrácia a prihlásenie
Výpočtový program "Easy Ballscrew" je k dispozícii výhradne on-line a možno ho neobmezene bezplatne využívať. Po registrácii, ktorá je len minimálne náročná na čas, môžete ihneď začať výpočet.

Prístup k registrácii a prihlásenie:
http://bearinx-online-easy-ballscrew.schaeffler.com

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím