Výpočet

BEARINX-online Easy EMachine

Bezplatný výpočtový modul pre online výpočet elektromotorov a generátorov
Online výpočtový modul Bearinx „Easy E Machine“ umožňuje vypočítať elektromotory a generátory s ich typickým mechanickým zaťažením a zaťažením od elektromagnetického poľa a zvoliť vhodné prevádzkovo bezpečné uloženie.Výpočtový program je k dispozícii online a môže sa požívať bezplatne.

Pohodlnejšie to už nejde!
Pomocou „Easy E Machine“ môžete vypočítať horizontálne, vertikálne alebo ľubovoľne priestorovo orientované elektromotory a generátory. Zadávajú sa hmotnosti hriadeľa, plechov rotora, vinutia, magnetický ťah ako aj ďašie ľubovoľne konfigurovateľné zaťaženia. Tým sa dajú modelovať remenice, ozubené kolesá a nevývahy pri rôznych otáčkach.

Komfortné užívateľské rozhranie
Pri výpočte je užívateľ krok po kroku sprevádzaný komfortným menu; vstupné hodnoty sú pre kontrolu vizualizované. Ložiská ako kľúčový komponent elektromotora je možné vypočítať v mnohých variantoch. Údaje ložísk INA a FAG komfortne poskytuje integrovaná databáza. Všetky vstupné a výstupné údaje je možné lokálne uložiť pre detailnú dokumentáciu vo formáte pdf.

 
 
 
 
 
Close


Registrácia a prihlásenie
Výpočtový program Bearinx-online Easy E Machine je k dispozícii výlučne online a môžete ho využívať bezplatne bez obmedzenia. Po registrácii, ktorá vyžaduje len minium času, môžete hneď začať s výpočtom.

Prístup na registráciu / prihlásenie:
http://bearinx-online-easy-emachine.schaeffler.com

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím