Publikácie
 

Brožúra | 2014-02
BEARINX®-online Easy RopeSheave
Reliable calculation of rope sheave bearing supports

 
Výpočet

BEARINX-online Easy RopeSheave

Bezplatný výpočtový modul pre spoľahlivý výpočet uloženia lanovníc
Dobrý servis má v Schaeffler Gruppe tradíciu – rovnako ako aj vývoj a výroba presných dielov najvyšej kvality. Pre bezpečné použitie našich produkov Vám ponúkame potrebnú podporu už vo fáze vývoja.

Pohodlnejšie už to nejde!
Nový BEARINX-online-Modul „Easy RopeSheave“ umožňuje vypočítať statickú bezpečnosť a trvanlivosť uloženia jednoduchých alebo zložených lanovníc. Zohľadňujú sa pritom presné hodnoty vnútornej geometrie ložiska vrátane profilovania valivých telies a obežnej dráhy. Výsledky výpočtu môžu byť uložené pre dokumentáciu vo formáte pdf.

 

Komfortné užívateľské rozhranie
Intuitívne a prehľadné usporiadanie menu umožňuje rýchle a jednoducho zadávanie vstupných údajov pre stavbu modelu, výber ložiska a pracovných podmienok. Pritom je možné modelovať až osem lanovníc s jedným alebo dvomi ložiskami a voliteľne aj oceľové puzdro medzi ložiskami. Geometrické rozmery ložísk INA a FAG poskytuje integrovaná databáza. Pre výpočet jedného statického zaťaženia alebo štyroch dynamických zaťažení sú potrebné nasledovné prevádzkové údaje:

  • sila v lane,
  • uhol opásania,
  • šikmý ťah,
  • rýchlosť lana,
  • časový podiel a
  • teplota.
 

Registrácia a prihlásenie
Výpočtový program BEARINX-online "Easy RopeSheave" je k dispozícii výlučne online a môžete ho využívať bezplatne bez obmedzenia. Po registrácii môžete hneď začať s výpočtom.

Prístup k registrácii / prihláseniu:
http://bearinx-online-easy-ropesheave.schaeffler.com

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím