KONTAKT

Schaeffler Technologies AG & Co. KG
D-91072 Herzogenaurach
Nemecko

Tel. +49 9132 82 12 77
Fax +49 9132 82 33 44

bearinx-online@schaeffler.com
 
BEARINX-online výpočet hriadeľa

Predpoklady

Táto služba je určená len pre priamych zákazníkov alebo pre distribučných partnerov spoločnosti INA/FAG!

 
 
Požiadavky na systém
Vlastnú výpočtovú operáciu vykonávajú výkonné servery v spoločnosti INA, lokálny hardvér prevádzkuje iba používateľské rozhranie. Preto sú požiadavky na hardvér u používateľa skôr nízke.
Hardvér
Procesor: 500 MHz alebo lepší
Pamäť: najmenej 256 MB (512 MB odporúčané)
Rozlíšenie obrazovky: 1024 x 768 alebo lepšie
80 MB voľného priestoru na pevnom disku
Pripojenie k internetu prostredníctvom ISDN (DSL odporúčané)
Softvér
Prostredie Java 2 Runtime
Prehľadávač kompatibilný s doplnkom Java Plug-In
Macromedia-Flash Player
 
 

S programom BEARINX plníme dávne prianie našich zákazníkov –  aby si mohli sami vykonávať presné výpočty pomocou výkonného nástroja. Pretože stále kratšie časy vývoja a cyklov produktov prinášajú rýchlejšie spracovanie vo vlastnej firme a to je stále silnejším faktorom v konkurenčnom boji. Potrebný náskok získava len ten, kto koná rýchlo a je schopný súčasne reagovať odborne a kvalifikovane.

Teraz môžete teda využívať vynikajúce vlastnosti nášho osvedčeného programu BEARINX sami!

Aké predpoklady musíte spĺňať?

Program BEARINX umožňuje vykonávať výpočty zložitých pružných systémov hriadeľov. Aby sme uľahčili vstup do programu, ponúkame jednodenné školenie. Tým chceme podporiť vaše znalosti a porozumenie použitým modelom. Naučíte sa zaobchádzať s používateľským rozhraním a my vám ukážeme, ako správne interpretovať výsledky výpočtov.

Podmienky použitia softvéru a využívania ďalších potrebných výkonov (napríklad školenia a podpory) sa riadia vzájomnou zmluvnou dohodou. Za školenie a využívanie programu BEARINX online sa vyberá náhrada vynaložených nákladov.

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím