KONTAKT

Schaeffler Technologies AG & Co. KG
D-91072 Herzogenaurach
Nemecko

Tel. +49 9132 82 12 77
Fax +49 9132 82 33 44

bearinx-online@schaeffler.com
 
BEARINX-online výpočet vretena

Predpoklady

Táto služba je určená len pre priamych zákazníkov alebo pre distribučných partnerov spoločnosti INA/FAG!

 
 
Požiadavky na systém
Vlastnú výpočtovú operáciu vykonávajú výkonné servery v spoločnosti INA, lokálny hardvér prevádzkuje iba používateľské rozhranie. Preto sú požiadavky na hardvér u používateľa skôr nízke.
Hardvér
Procesor: 500 MHz alebo lepší
Pamäť: najmenej 256 MB (512 MB odporúčané)
Rozlíšenie obrazovky: 1024 x 768 alebo lepšie
80 MB voľného priestoru na pevnom disku
Pripojenie k internetu prostredníctvom ISDN (DSL odporúčané)
Softvér
Prostredie Java 2 Runtime
Prehľadávač kompatibilný s doplnkom Java Plug-In
Macromedia-Flash Player
 
 

Stále kratšie časy vývoja a cykly produktov pôsobia silným tlakom rovnakou mierou na výrobcov strojov aj ich dodávateľov. Jedine ten, kto je schopný odborne a kvalifikovane reagovať na nové požiadavky, môže získať potrebný náskok pred konkurenciou. V spoločnostiach INA a FAG ste našli správnych partnerov.

Preto teraz dávame zákazníkom možnosť využívať vynikajúce vlastnosti programu BEARINX sami. S výpočtom vretena BEARINX online máte teraz prístup k novo integrovanému modulu programu BEARINX na navrhovanie uloženia vretien.

Aké predpoklady musíte spĺňať?

Program BEARINX umožňuje vykonávať zložité výpočty zložitých pružných systémov hriadeľov a uložení hlavných vretien. Aby sme uľahčili vstup do programu, ponúkame používateľom školenie. Tým chceme podporiť vaše znalosti a porozumenie použitým modelom. Naučíte sa zaobchádzať s užívateľským rozhraním a my vám ukážeme, ako správne interpretovať výsledky výpočtov.

Podmienky použitia softvéru a využívania ďalších potrebných výkonov (napríklad školenia a podpory) sa riadia vzájomnou zmluvnou dohodou.

Za školenie a využívanie programu BEARINX online na výpočet vretien sa vyberá náhrada vynaložených nákladov.

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím