ĎALŠIE INFORMÁCIE

Systém výberu produktu a konzultačný systém - medias®

Drives and controls
KONTAKT
 
Systémové riešenia

Elektrické pohony

INA ponúka pre riešenie zákazníckych úloh optimálne kombinácie pohonov vhodné pre všetky poháňané lineárne jednotky. Pre rozličné aplikácie sú k dispozícii jemne odstupňované servomotory a presné planérové prevodovky .

Najmodernejšie riadiace technológie na ovládanie motorov sú samozrejmosťou a zabezpečujú INA lineárnym modulom vysoký výkon.

Oživenie riadenia sa uskutočňuje pomocou komfortného nástroja pre uvedenie do prevádzky. Predkonfiguráciu lineárneho modulu alebo stola ponúkame ako samostatnú službu.

Vysokodynamické servomotory sú dostupné s absolutným snímačom polohy alebo s rezolverom, bez brzdy alebo s brzdou.

Pripojenie na riadenie je jednoduché a rýchle konfekčnou kabelážou, ktoré sú k dispozícii v rôznych štandardných dĺžkach.

Na prispôsobenie krútiaceho momentu si môžu zákazníci vybrať jednostupňové alebo viacstupňové planétové prevodovky. Medzi ďalším príslušenstvom pre montáž lineárnych modulov a stolov ponúkame prispôsobiteľné pripojovacie vedenia pre ovládanie, sieťové filtre, zaťažovacie odpory, obmedzovače výkonu ako aj rôzne koncové spínače. S tymíto produktami sa nám podarí vyriešiť Vaše požiadavky na polohovanie bezpečnejšie, rýchlejšie a hospodárnejšie.

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím