ĎALŠIE INFORMÁCIE

Systém výberu produktu a konzultačný systém - medias®

Guľkové jednotky
 
KONTAKT
 
Vedenia s profilovými lištami

Guľkové jednotky

Šesťradové jednotky s obehom guliek

Šesťradové jednotky s obehom guliek KUSE majú najvyššiu nosnosť a sú najtuhšie zo všetkých guľkových vedení. Skladajú sa najmenej z jedného vodiaceho vozíka s obehovým systémom guliek bez klietky, jednej vodiacej lišty, integrovaných pružných stieračov na čelných plochách vodiaceho vozíka, pozdĺžnych tesniacich líšt na dolnej strane vozíka a uzatváracích zátok z plastu.
Jednotky s obehom guliek KUSE sú vhodné pre zrýchlenia do 150 m/s2, pre rýchlosti do 300 m/min a prevádzkové teploty v rozpätí -10 °C až +100 °C. Používajú sa v aplikáciách s dlhými, neobmedzenými zdvihmi, vysokými a veľmi vysokými záťažami, s vysokou až veľmi vysokou tuhosťou.

Štvorradové jednotky s obehom guliek

Štvorradové jednotky s obehom guliek KUVE sú najrozsiahlejším a najrozpracovanejším programom profilových vedení spoločnosti INA. Tieto jednotky sa skladajú najmenej z jedného vodiaceho vozíka s obehovým systémom guliek bez klietky, jednej vodiacej lišty, integrovaných pružných stieračov na čelných plochách vodiaceho vozíka, pozdĺžnych tesniacich líšt na hornej a dolnej strane vozíka a uzatváracích zátok z plastu.
Jednotky s obehom guliek KUVE sú vhodné pre zrýchlenia do 150 m/s2, pre rýchlosti do 300 m/min a prevádzkové teploty v rozpätí -10 °C až +100 °C. Používajú sa v aplikáciách s dlhými, neobmedzenými zdvihmi, vysokými záťažami, s vysokou tuhosťou a nízkym trením.
Tieto jednotky existujú taktiež vo vyhotovení optimalizovanom z hľadiska hlučnosti a taktiež v kvalite X-life.

Dvojradové jednotky s obehom guliek

Dvojradové jednotky s obehom guliek sú ekonomickou alternatívou, ak ide o vedenie so strednými nárokmi na zaťaženie. Tieto jednotky sa skladajú najmenej z jedného vodiaceho vozíka s obehovým systémom guliek bez klietky, jednej vodiacej lišty, integrovaných pružných stieračov na čelných plochách vodiaceho vozíka, pozdĺžnych tesniacich líšt na dolnej strane vozíka a uzatváracích zátok z plastu.
Jednotky s obehom guliek sú vhodné pre zrýchlenia do 150 m/s2, pre rýchlosti do 180 m/min a prevádzkové teploty v rozpätí -10 °C až +100 °C. Používajú sa v aplikáciách s dlhými, neobmedzenými zdvihmi, strednými záťažami, strednou tuhosťou a nízkym trením.

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím