ĎALŠIE INFORMÁCIE

Systém výberu produktu a konzultačný systém - medias®

Valivé hniezda
 
KONTAKT
 
Vedenia s profilovými lištami

Guľkové kazety

Lineárne vedenia s guľkovými hniezdami sa skladajú z vodiaceho vozíka a vodiacich líšt. Umožňujú využívať veľké vzdialenosti podpier, majú nastaviteľnú vôľu a štandardnú triedu presnosti G3.

Hniezda s plným počtom guliek bežia na jednej alebo na oboch stranách na vodiacich lištách a aj napriek malým rozmerom majú vysokú nosnosť. Ak sú hniezda zaskrutkované vo vodiacich vozíkoch, tvoria spoločne s lištami štvorradové jednotky s obehom guliek. Stierače na čelných a pozdĺžnych stranách spoločne s vodiacou lištou tvoria štrbinové tesnenie a hniezdo utesňujú na všetkých stranách. Guľkové hniezda je možné dodatočne premazávať.

Vodiace vozíky sa skladajú z eloxovaného hliníkového základného telesa a dvoch guľkových hniezd. Pre upevnenie na pripojovaciu konštrukciu majú vozíky T-drážky. Vôľu je možné nastaviť pomocou troch skrutiek na strane vozíka; skrutky tlačia na zadnú stranu hniezda.
Vodiace lišty existujú s valivými dráhami na jednej strane a na oboch stranách lišty. Sú vyrobené z kalenej ocele a brúsené na všetkých stranách.

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím