ĎALŠIE INFORMÁCIE

Systém výberu produktu a konzultačný systém - medias®

Miniatúrne guľkové jednotky
 
KONTAKT
 
Vedenia s profilovými lištami

Miniatúrne guľkové jednotky

Dvojradové miniatúrne jednotky s obehom guliek

Tieto vedenia sú predpäté, lineárne pevné ložiská na obmedzené a neobmedzené zdvihy. Majú strednú nosnosť, momentová zaťažiteľnosť je stredná až vysoká.
Ich modulárna stavba dovoľuje výmenu líšt a vozíka v rámci jednej triedy zameniteľnosti a presnosti. To zjednodušuje inštaláciu vedení, uľahčuje nákup náhradných dielcov a výsledkom je veľmi hospodárne vytváranie zásob.
Nosné telesá a vodiace lišty sú v nehrdzavejúcom vyhotovení. Na ochranu pred znečistením valivého systému majú čelné plochy vodiacich vozíkov tesnenia. Vozíky sú namazané a je ich možné dodatočne domazávať. Lišty a vozíky existujú taktiež v širokom vyhotovení.

Štvorradové miniatúrne jednotky s obehom guliek

4-radové miniatúrne jednotky s obehom guliek sú vedenia pripravené na okamžitú montáž pre neobmedzené zdvihy. Majú vysokú až veľmi vysokú únosnosť a tuhosť.
Nosné telesá a vodiace lišty sú v nehrdzavejúcom vyhotovení. Na ochranu pred znečistením valivého systému majú čelné plochy vodiacich vozíkov tesnenia. Vďaka zásobníku maziva je možné predĺžiť intervaly dodatočného premazávania.
Vozíky sú namazané a je ich možné dodatočne domazávať.

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím