ĎALŠIE INFORMÁCIE

Systém výberu produktu a konzultačný systém - medias®

Valčekové jednotky
 
KONTAKT
 
Vedenia s profilovými lištami

Valčekové jednotky

Jednotky s obehom valčekov RUE sú vedenia spoločnosti INA s profilovými lištami s najvyššou nosnosťou a najväčšou tuhosťou. Skladajú sa najmenej z jedného vodiaceho vozíka s obehovým systémom s plným počtom valčekov, jednej vodiacej lišty, integrovaných pružných stieračov na čelných plochách vodiaceho vozíka, pozdĺžnych tesniacich líšt na hornej a dolnej strane vozíka a uzatváracích zátok z plastu na uzatvorenie upevňovacích otvorov v lište.

Vodiace vozíky a vodiaca lišta jednotky s obehom valčekov sú navzájom predopnuté a spárované s veľmi úzkou toleranciou. Po dohode je možná ľubovoľná výmena vozíka a lišty.

Jednotky s obehom valčekov sú vhodné v aplikáciách so zrýchlením do 100 m/s2, pre rýchlosti do 180 m/min a prevádzkové teploty v rozpätí -10 °C až +100 °C. Používajú sa v aplikáciách s dlhými, neobmedzenými zdvihmi, vysokými a veľmi vysokými záťažami, s vysokou až veľmi vysokou tuhosťou.

Tieto jednotky existujú taktiež vo vyhotovení optimalizovanom z hľadiska hlučnosti a taktiež v kvalite X-life.

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím