ĎALŠIE INFORMÁCIE

Systém výberu produktu a konzultačný systém - medias®

Guľkové ložiská s kosouhlým stykom
KONTAKT
 
Guľkové ložiská s kosouhlým stykom

Jednoradové guľkové ložiská

Jednoradové guľkové ložiská s kosouhlým stykom sú nerozoberateľné konštrukčné jednotky s masívnymi vonkajšími aj vnútornými krúžkami a s polyamidovou, plechovou alebo mosadznou klietkou. Valivé dráhy vnútorných a vonkajších krúžkov sú navzájom presadené v smere osi ložiska. Tieto ložiská existujú v otvorenom a utesnenom vyhotovení. Ich možnosti nastavenia uhla (naklopenia) sú veľmi malé.

X-life

Mnoho veľkosti guľkových ložísk s kosouhlým stykom existuje vo vyhotovení X-life. Tieto ložiská sú označené v rozmerových tabuľkách. Ložiská v kvalite X-life majú vylepšenú geometriu valivých dráh a optimalizované povrchy. Tým sa podstatne zvyšujú možnosti zaťaženia ložísk a zvyšuje sa medza únavy. Pri výpočte rozšírenej modifikovanej trvanlivosti sa dosahujú hodnoty vyššie až o 50 %. Pri určitých aplikáciách môžu byť prípadne v uložení použité menšie ložiská.

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím