ĎALŠIE INFORMÁCIE

Systém výberu produktu a konzultačný systém - medias®

Axiálne ihlové ložiskáAxiálne ložiskové krúžky
 
Publikácie
 

Katalóg | 2014-04
Rolling bearings
Ball bearings, Roller bearings, Needle roller bearings, Track rollers, Bearings for screw drives, Insert bearings/housing units, Bearing housings, Accessories

 
KONTAKT
 
Valivé a klzné ložiská

Axiálne ihlové klietky / axiálne ložiskové krúžky / axiálne ihlové ložiská

Axiálne ihlové krúžky

Axiálne ihlové krúžky sa skladajú z plastových alebo kovových axiálnych klietok s integrovanými ihlovými valčekmi a majú veľmi nízku axiálnu stavebnú výšku. Sú schopné zachytiť veľké sily v axiálnom smere. Radiálne sily musia byť zachytené zvlášť. Axiálne ihlové klietky vyžadujú pre obežné dráhy použitie kalených a brúsených plôch.

Axiálne ložiskové krúžky

Axiálne ložiskové krúžky sú lisované, kalené, leštené a je ich možné použiť ako hriadeľové alebo telesové krúžky. Tieto krúžky sú vhodné v prípadoch, keď susedná časť stroja nie je kalená, avšak je dostatočne tuhá a tvarovo presná.

Axiálne ihlové ložiská

Axiálne ihlové ložiská sú konštrukčné jednotky skladajúce sa z axiálnych ihlových klietok a axiálnych ložiskových krúžkov s centrovacím nákružkom. Je ich možné kombinovať s ihlovými puzdrami a ihlovými ložiskami. Obežná dráha pre ihlovú klietku musí byť kalená a brúsená.

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím