ĎALŠIE INFORMÁCIE

Systém výberu produktu a konzultačný systém - medias®

Spherical plain bearings
KONTAKT
 
Klzné ložiská - s nutným mazaním

INA kĺbové ložiská, kĺbové hlavice

Produktami INA určujeme celosvetové štandardy kĺbových ložísk - aj v oblasti s nutným mazaním.
Schaeffler Group má v tomto segmente kompletnú ponuku rozmanitých konštrukčných skupín ložísk. Najmodernejšie výrobné technológie a do nich integrované sledovanie kvality zaisťujú kontinuálne vysokú kvalitu produktov.

 

Radiálne kĺbové ložiská

Radiálne kĺbové ložiská sú zložené z vnútorného a vonkajšieho krúžku s klznými dvojicami oceľ/oceľ alebo oceľ/bronz, domazávajú sa cez otvory v oboch krúžkoch. Ložiská sú vhodné najmä pre premenlivé zaťaženia s rázmi a môžu prenášať aj malé axiálne zaťaženie v oboch smeroch.

 
 

Kĺbové ložiská s kosouhlým stykom

Kĺbové ložiská s kosouhlým stykom sú zložené z vnútorného a vonkajšieho krúžku s klznými dvojicami oceľ/oceľ alebo oceľ/bronz. Prenášajú sily a pohyby s malými momentami a bránia tak vzniku ohybového zaťaženia v konštrukčných prvkoch.

 
 

Axiálne kĺbové ložiská

Axiálne kĺbové ložiská sú zložené z hriadeľového a telesového krúžku s klznými dvojicami oceľ/oceľ, zachytávajú axiálne sily a s malými momentami prenášajú oporné sily do pripojovacej konštrukcie.

 
 

Kĺbové hlavice

Tieto kĺbové hlavice sú zložené z ojnicovej hlavice a kĺbového ložiska s nutným mazaním. Zachytávajú radiálne sily v ťahu alebo tlaku a prenášajú pohyby a sily s malými momentami, sú vhodné pre premenlivé radiálne zaťaženia a obmedzene vhodné pre jednosmerné zaťaženia.

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím