ĎALŠIE INFORMÁCIE

Systém výberu produktu a konzultačný systém - medias®

Rod ends
KONTAKT
 
Klzné ložiská

Klzné ložiská - špeciálne

Špeciálne riešenia pre zvýšené technické požiadavky

V úzkej vývojovej spolupráci s našimi zákazníkmi z viac ako 60 priemyselných oblasí neustále vznikajú nové riešenia, ktoré dopĺňajú ponuku našich katalógových produktov. Často to sú stavebné komponenty hotové na priamu montáž alebo kompletné stavebné skupiny.

 
 
 
 
 
Close

Okolitá konštrukcia bola pri tom tiež zahrnutá do vývoja, tým drahé zmeny pripojovacej konštrukcie odpadajú a celkové riešenie je pre zákazníka hospodárnejšie.

 
 
 

Na vývoji špeciálnych riešení sa podieľa aj množstvo technologických kompetencií Schaeffler Group, napríklad:

Materiály a povrchy
Ak majú byť klzné ložiská použité v korozívnych médiách, pracujeme so špeciálnymi materiálmi a nami vyvinutými ochrannými povlakmi, ako napriklad Corrotect®.

Koncepty tesnení
Pre silne znečistené prostredia ponúkame pre naše klzné ložiská prídavné tesnenia RS/TS.

Sledovanie stavu
Sledovanie stavu je spoľahlivá metóda na včasné zistenie poškodenia zariadenia a odstránenie neplánovaných odstávok. Pomôžeme Vám nájsť pre Vaše zariadenie najúčelnejšie riešenie sledovania stavu. Ponúkame aj možnosť diaľkového sledovania stavu v našom certifikovanom teleservisnom centre."

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím