ĎALŠIE INFORMÁCIE

Systém výberu produktu a konzultačný systém - medias®

Úložné jednotky
 
Publikácie
 

Katalóg | 2017-10
Radial Insert Ball Bearings and Housing Units
Plummer block housing units Flanged housing units Take-up housing units Corrosion-resistant product range Black Series Roller chain idler sprocket units Idler pulley units

 
 

Technické údaje o produkte | 2017-10
Radial Insert Ball Bearings and Housing Units
Black Series

 
KONTAKT
 
Upínacie ložiská / ložiskové jednotky / napínacie reťazové kladky / napínacie remeňové kladky

Ložiskové jednotky

Úložné jednotky INA existujú ako jednotky so stojatým telesom, s prírubovým telesom a s napínacím telesom v mnohých rôznych vyhotoveniach. Jednotky sú pripravené na priamu montáž, pozostávajú z ložiskových telies INA vyrobených zo sivej liatiny alebo z oceľových plechov, do ktorých sú integrované upínacie ložiská INA. Aby bolo možné zaistiť prevádzkovú bezpečnosť za všetkých prevádzkových podmienok, sú ložiská a telesá navzájom zladené.

Vďaka guľovej ploche plášťa vonkajšieho krúžku ložiska a otvoru v telese s plochou dutej gule kompenzujú telesové jednotky statické chyby v súosovosti; pozri kompenzácia chýb súosovosti.

Jednotky sa prevažne používajú ako pevné ložiská, pri nízkom zaťažení a otáčkach, je ich možné ale použiť aj ako plávajúce ložiská.

Telesá sa zoskrutkujú s pripojovacou konštrukciou. Pre skrutkované plochy sú postačujúce menej presné tolerancie.

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím