ĎALŠIE INFORMÁCIE

Systém výberu produktu a konzultačný systém - medias®

Oporné kladkyVačkové kladky
 
KONTAKT
 
Vodiace kladky

Oporné kladky / vodiace kladky

Oporné kladky

Oporné kladky sú jednoradové alebo dvojradové konštrukčné jednotky, ktoré sa montujú na osi. Skladajú sa z hrubostenných vonkajších krúžkov s profilovaným povrchom plášťa a ihlových klietok respektíve plného počtu valivých telies - ihiel alebo valčekov. Oporné kladky zachytávajú vysoké radiálne zaťaženie a axiálne zaťaženie z malých chýb súosovosti a šikmého chodu a sú vhodné pre krivkové pohony, vodiace dráhy, dopravníky a pod. Tieto ložiská existujú s vnútorným krúžkom alebo bez neho a v otvorenom a utesnenom vyhotovení.

Vačkové kladky

Vačkové kladky sa skladajú z hrubostenných vonkajších krúžkov s profilovaným povrchom plášťa, masívneho čapu s upevňovacím závitom, z axiálneho vedenia a ihlových klietok respektíve z plného počtu valivých telies - ihiel alebo valčekov. Zachytávajú vysoké radiálne zaťaženie a axiálne zaťaženie z malých chýb súosovosti a šikmého chodu a sú vhodné pre krivkové pohony, vodiace dráhy, dopravníky a pod. Tieto ložiská existujú vo viacerých vyhotoveniach a tiež s excentrom alebo bez neho.

 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím