KONTAKT

Schaeffler Technology Center – Training

Industriestr. 2
97483 Eltmann
Nemecko

Tel. +49 9522 71 503

Školiace stredisko
 
ĎALŠIE INFORMÁCIE

Ďalšie informácie (napríklad popis príjazdu, certifikáty) o stredisku Eltmann nájdete na  Regióny.

 
Školenia

Predvádzacie akcie

Školenie odbytových partnerov – koncepcia školenia

Získať zákazníka predpokladá vybudovať si s ním vzťah plný vzájomnej dôvery. Bezpodmienečným predpokladom dôvery je poradenstvo, ktoré sa orientuje podľa požiadaviek a predstáv osoby, ktorá hľadá radu.

Táto myšlienka tvorí základ novej koncepcie ponuky školení pre našich odbytových partnerov. So zvýšeným dôrazom na vlastnosti a funkcie valivých ložísk dostane účastník školenia potrebné vysvetlenie výberu ložísk podľa predpokladaného použitia. Tieto základné vedomosti prinášajú prospech predovšetkým našim odbytovým partnerom, ktorí sú schopní podchytiť záujem svojich zákazníkov v ďaleko širšom rozsahu, než je potrebné pre obyčajný výber valivých ložísk a ich typov.

Tomuto cieľu zodpovedá celkový kurz „Produkty a uloženia“, ktorý sa člení na dvojdenné školenie „Úvodný prehľad o produktoch“ a „Nadstavbový kurz rotačných ložísk“. Jednodenný „Nadstavbový kurz lineárnych ložísk“ dopĺňa znalosti o produktoch.

Samozrejme kurzy o montáži rotačných a lineárnych ložísk sú zachované. Ďalej sú k dispozícii osvedčené školenia o lineárnych uloženiach a ponuka F'IS. Praktické školenie zaoberajúce sa kĺbovými ložiskami zavedie záujemcov hlbšie do problematiky klzných ložísk.

Vezmite prosím na vedomie: Ponuku školení pre našich odbytových partnerov považujeme za nezáväznú. Vyhradzujeme si právo niektorý kurz odvolať napríklad z dôvodu nedostatočného obsadenia alebo nezaradiť niektoré prihlášky z dôvodu nadmerného obsadenia kurzu. Po svojom prihlásení počkajte láskavo na potvrdenie pre účastníka. Vyhradzujeme si právo vyčleniť jednotlivé alebo všetky ponúkané kurzy bez ďalšieho oznámenia zo svojho programu školení.

 
 
 
 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím