Predaj

Hlavným meradlom všetkých záležitostí je v skupine Schaeffler Gruppe zákazník

V úspechu našich zákazníkov vidíme úspech vlastnej firmy. V súlade s tým je náš odbyt charakteristický myšlienkou partnerstva s naším zákazníkom.

V popredí nášho záujmu je najkvalitnejší servis a predovšetkým komplexné konzultačné služby v technických aj obchodných otázkach.

Vhodného partnera nájdete všade na svete

Naša celosvetová prítomnosť či už formou národných spoločností, národných zastúpení alebo technických zastúpení zaručuje stále spojenie s našimi zákazníkmi a tým taktiež základňu, ktorá umožňuje okamžite prevziať požiadavky zákazníkov a realizovať ich.

Partnerstvo je trvalo zakotvené v organizácii

Pojmy technický a systémový partner považujeme za základnú úlohu v službách našim zákazníkom. Spoločne s našimi zákazníkmi chceme dosahovať najvyššie výkony. To sa v neposlednom rade odráža vo vnútornej organizácii.

Členenie podľa odvetví automobilového priemyslu, všeobecného priemyslu a obchodu a ďalšie členenie podľa odvetví - to je naša odpoveď na požiadavky trhu, ktorý vyžaduje rýchlosť a pružnosť. Otázky, informácie, požiadavky a priania našich zákazníkov sa rýchlo a bezpečne dostávajú na miesta, ktoré na ne môžu rýchlo a komplexne odpovedať a prijať potrebné rozhodnutia.

 
 

Schaeffler používa Cookies pre zabezpečenie optimálneho využívania. Ďalším používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním Cookies. Ďalšie informácie

Súhlasím