Hľadaný výraz

Digitálna spolupráca

Nákupná organizácia

Organizácia nákupu skupiny Schaeffler Gruppe je ovplyvnená veľkou rozmanitosťou produktov a vysokým stupňom internacionalizácie nákupného trhu. Celý rad zamestnancov sa zaoberá nákupom surovín, polotovarov a hotových výrobkov pre naše výrobné závody na celom svete. Všade platia naše vysoké nároky na kvalitu dodávok našich partnerov na trhu.

Kroky pre trvalé partnerstvo

Pre budovanie trvalého partnerstva je povinná registrácia na online platforme SupplyOn, pretože elektronické spracovanie obchodných procesov logistiky, nákupu, kvality a financií vytvára transparentnosť a urýchľuje procesy. Viac informácií o SupplyOn a registrácii nájdete na našom informačnom portáli pre dodávateľov - Supplier Information Portal.

Pre digitálnu výmenu účtovných údajov majú naši dodávatelia k dispozícii bezplatnú platformu E-invoicing od spoločnosti Tradeshift. Bližšie informácie nájdete v oblasti E-invoicing Tradeshift.

Schaeffler applies cookies to secure an optimal use. With the further use of this website you accept the application of cookies. More Information

Akceptovať