Hľadaný výraz

Vaša budúcnosť je u nás. Kdekoľvek na svete.
We pioneer motion
Budúcnosť mobility je vo vašich rukách. Odhaľte svoj potenciál.
We pioneer motion
Buďte sami sebou. Výnimoční myslia inak.
We pioneer motion

Vaša kariéra – naša budúcnosť

Naši zamestnanci sú najdôležitejším faktorom nášho úspechu. Spoločne robíme mobilitu bezpečnejšou, čistejšou a inteligentnejšou. Budúce výzvy vnímame ako príležitosti. Ako spoločnosť zameraná na technológiu pohybu preto chceme byť priekopníkom vo všetkých oblastiach našej práce. Spoliehame sa pritom na inovatívnu a otvorenú pracovnú atmosféru založenú na dôvere.

Pridajte sa k nášmu tímu – posuňte svoju kariéru na vyššiu úroveň a prispejte k tomu, aby sa svet hýbal inteligentnejšie.

Hľadať prácu

Hľadáte zaujímavú a zmysluplnú prácu?

Dajte nám o sebe vedieť a staňte sa súčasťou tímu Schaeffler.

Slovensko - Schaeffler Jobs

Váš rozvoj

Chcete profesionálne rásť?

Potom ste u nás správne. Ponúkame vám prácu v príjemnej pracovnej atmosfére a bezpečnom prostredí. Môžete rátať s podporou zo strany lídrov aj vašich kolegov. Súčasťou našej podnikovej kultúry je celoživotné vzdelávanie, priestor na kreativitu aj otvorená komunikácia.

Nové: Naša virtuálna platforma CareerXperience

Zažite nás virtuálne a v živom chate na našej CareerXperience platforme. Tu sa s nami môžete skontaktovať osobne, prihlásiť sa na prednášky a navštíviť naše virtuálne školiace centrum.

CareerXperience

Zdielať stránku

Schaeffler applies cookies to secure an optimal use. With the further use of this website you accept the application of cookies. More Information

Akceptovať