Hľadaný výraz

Schaeffler Slovensko | Plant Skalica
We pioneer motion
Schaeffler Slovensko | Plant Kysuce
We pioneer motion

Presné komponenty, systémy a ložiskové riešenia

Divízia Automotive Technologies vyvíja a vyrába produkty orientované na budúcnosť v oblastiach systémov motorov, prevodoviek a podvozkov pre vozidlá s hnacím ústrojenstvom so spaľovacím motorom, ako aj pre hybridné a elektrické vozidlá.

Automotive Aftermarket má na starosti náš celosvetový obchod s náhradnými dielmi a ponúka riešenia pre opravy v kvalite originálneho vybavenia.

Valivé a klzné ložiská, technika lineárneho a priameho pohonu, ako aj servisné riešenia, ako sú produkty pre údržbu a monitorovacie systémy.

Ponuka práce a kariéra

Chceme hrať aktívnu úlohu pri formovaní mobility a ako automobilový a priemyselný dodávateľ chceme prispieť k tomu, aby bol svet o niečo čistejší, bezpečnejší a inteligentnejší. Pripoj sa k nám!

Nezáleží na tom, či práve končíte školu alebo ešte študujete. Máme pre vás pracovné a kariérne príležitosti aj možnosti odbornej praxe na rôznych pozíciách, oddeleniach a pobočkách po celom svete. Najmä v oblastiach elektromobility, automatizácie a digitalizácie.

Spolupráca so strednými školami a duálne štúdium ponúka široké možnosti ďalšieho uplatnenia. Žiaci môžu po maturite pokračovať v spolupráci s podnikom Schaeffler i počas štúdia na vysokej škole alebo využiť náskok pred ostatnými uchádzačmi na pracovnom trhu a plynule prejsť do zamestnania v spoločnosti Schaeffler.

Schaeffler applies cookies to secure an optimal use. With the further use of this website you accept the application of cookies. More Information

Akceptovať