Hľadaný výraz

Závod Schaeffler Kysuce
We pioneer motion
Závod Schaeffler Skalica
We pioneer motion

Skupina Schaeffler ako popredný svetový dodávateľ pre automobilový a ostatný priemysel je už 75 rokov priekopníkom vynálezov a vývoja v oblasti pohybu a mobility. Vďaka inovatívnym technológiám, produktom a službám pre elektromobilitu, pohonom efektívnym z hľadiska CO2 , Priemyslu 4.0., digitalizácii a obnoviteľnej energii je spoločnosť spoľahlivým partnerom pre efektívnejší, inteligentnejší a udržateľnejší pohyb a mobilitu.

Schaeffler so svojimi dvoma závodmi v Skalici a Kysuckom Novom Meste a 9000 zamestnancami, patrí k najväčším zamestnávateľom na Slovensku.

Schaeffler Kysuce vyvíja a vyrába riešenie pre oblasť elektromobility pre motory, prevodovky a podvozky. Ide napríklad o modulárnu, vysoko integrovanú technologickú platformu pre elektromotory, hybridné pohonné jednotky, plne elektrické nápravy, elektrické parkovacie brzdy alebo mechatronické stabilizátory náklonu vozidla. Jeho súčasťou bude aj nové výskumno-vývojové centrum, ktoré sa bude špecializovať na nové technologické riešenia v oblasti mobility pre svetové automobilové značky.

Výrobné portfóliu Schaeffler Skalica tvoria ložiskové riešenia, klietky i krúžky, lineárne a priame pohony, servisné prvky, produkty na údržbu výrobných liniek a inteligentné mechatronické laboratórium, výskum a vývoj nových riešení.

Presné komponenty, systémy a ložiskové riešenia

Divízia Automotive Technologies vyvíja a vyrába produkty orientované na budúcnosť v oblastiach systémov motorov, prevodoviek a podvozkov pre vozidlá s hnacím ústrojenstvom so spaľovacím motorom, ako aj pre hybridné a elektrické vozidlá.

Automotive Aftermarket má na starosti náš celosvetový obchod s náhradnými dielmi a ponúka riešenia pre opravy v kvalite originálneho vybavenia.

Valivé a klzné ložiská, technika lineárneho a priameho pohonu, ako aj servisné riešenia, ako sú produkty pre údržbu a monitorovacie systémy.

Ponuka práce a kariéra

Chceme hrať aktívnu úlohu pri formovaní mobility a ako automobilový a priemyselný dodávateľ chceme prispieť k tomu, aby bol svet o niečo čistejší, bezpečnejší a inteligentnejší. Pripoj sa k nám!

Nezáleží na tom, či práve končíte školu alebo ešte študujete. Máme pre vás pracovné a kariérne príležitosti aj možnosti odbornej praxe na rôznych pozíciách, oddeleniach a pobočkách po celom svete. Najmä v oblastiach elektromobility, automatizácie a digitalizácie.

Spolupráca so strednými školami a duálne štúdium ponúka široké možnosti ďalšieho uplatnenia. Žiaci môžu po maturite pokračovať v spolupráci s podnikom Schaeffler i počas štúdia na vysokej škole alebo využiť náskok pred ostatnými uchádzačmi na pracovnom trhu a plynule prejsť do zamestnania v spoločnosti Schaeffler.

Kontakt

Kysucké Nové Mesto

Schaeffler Slovensko, spol. s r.o., Kysucké Nové Mesto

Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
024 01 Kysucké Nové Mesto

Google Maps - Schaeffler Kysucké

Skalica

Schaeffler Skalica, spol. s r.o., Skalica

Schaeffler Skalica, spol. s r.o.
Ulica Dr. G. Schaefflera 1
90901 Skalica

Google Maps - Schaeffler Skalica

Schaeffler applies cookies to secure an optimal use. With the further use of this website you accept the application of cookies. More Information

Akceptovať