Hľadaný výraz

Program Young R&D inžinier

Si štvrták na vysokej škole a študuješ mechatroniku, elektrotechniku, strojárstvo so zameraním na programovanie, informatiku, fyziku alebo iný príbuzný odbor?

Zaujíma ťa navrhovanie systémov pre elektrické a hybridné vozidlá?

Program Young R&D Engineer

Prihlás sa do programu Young R&D Engineer a absolvuj u nás platený rozvojový program.

Prepojíš teoretické vedomosti s novými zručnosťami, získaš skúsenosti od ľudí z praxe aj podporu skúsených odborníkov pri písaní diplomovej práce.

A aby toho nebolo málo, absolvuješ aj intenzívny jazykový kurz, aby si vedel bez problémov fungovať v medzinárodnom tíme a užil si okrem praxe v R&D Schaeffler Kysuce aj Erasmus+ pobyt v Nemecku.

Kedy a ako dlho?

Kompletný program bude prebiehať počas štúdia záverečného 5. ročníka vysokej školy. Stráviš 4 mesiace na Slovensku a 3 mesiace v Nemecku.

Viac informácii a možnosť uchádzať sa o účasť v programe Young R&D Engineer nájdeš na stránke: https://emobility-schaeffler.sk/young-rd/

Nové: Naša virtuálna platforma CareerXperience

Zažite nás virtuálne a v živom chate na našej CareerXperience platforme. Tu sa s nami môžete skontaktovať osobne, prihlásiť sa na prednášky a navštíviť naše virtuálne školiace centrum.

CareerXperience

Zdielať stránku

Schaeffler applies cookies to secure an optimal use. With the further use of this website you accept the application of cookies. More Information

Akceptovať