Hľadaný výraz

Profesijný bakalár

Schaeffler Skalica patrí medzi spoločnosti ktoré, sa zapojili do študijného programu Profesijný bakalár na STU Bratislava.

Schaeffler Skalica patrí medzi spoločnosti ktoré, sa zapojili do študijného programu Profesijný bakalár na STU Bratislava.

Profesijný bakalár je študijný program, ktorého cieľom je poskytnúť študentom teoretické a zároveň praktické skúsenosti. Vysoká kvalita programu je zaručená odborným garantom na pôde univerzity, ako aj garantom priamo z praxe. Po štúdiu tak bude študent 100% pripravený na pracovné miesto v konkrétnom podniku.

Bližšie informácie o programe nájdete na stránke:

Profesijný Bakalár - Študuj, praxuj, zarábaj (profesijnybakalar.sk)

a tiež:

Študijný program bakalárskeho stupňa štúdia - prevádzkový technik dopravnej a výrobnej techniky - Strojnícka fakulta STU v Bratislave (stuba.sk)

V prípade poskytnutia viac informácii o programe Profesijný bakalár v podniku Schaeffler Skalica nás neváhajte kontaktovať:

p. M. Janotová:

Prihlášky na profesijne orientované štúdium môžeš zasielať aj online na STU Bratislava do 31.3. aktuálneho roka.

Nové: Naša virtuálna platforma CareerXperience

Zažite nás virtuálne a v živom chate na našej CareerXperience platforme. Tu sa s nami môžete skontaktovať osobne, prihlásiť sa na prednášky a navštíviť naše virtuálne školiace centrum.

CareerXperience

Zdielať stránku

Schaeffler applies cookies to secure an optimal use. With the further use of this website you accept the application of cookies. More Information

Akceptovať