Hľadaný výraz

Už viac ako desať rokov podporuje spoločnosť Schaeffler rôzne tímy a podujatia Formula Student na celom svete. Na súťaži konštruktérov nastupujú študentské tímy proti sebe s pretekárskymi vozidlami vlastnej výroby. Súťažia v rôznych disciplínach, ako je zrýchlenie alebo spotreba pohonných hmôt ich vozidiel. Schaeffler podporuje tímy finančne, poskytuje produkty a technické know-how a školí študentov na podujatia, ako Motorsport Academy v Herzogenaurachu. Schaeffler sponzoruje 44 tímov na svete.

Podnik Schaeffler Skalica finančne podporuje dva slovenské tímy - STUBA Green Team (Slovenská technická Univerzita v Bratislave) a tím študentov - konštruktérov Strojníckej fakulty TUKE (Technická univerzita v Košiciach) a poskytuje študentom konzultácie v rámci technickej pomoci.

Schaeffler formula
Schaeffler formula

Nové: Naša virtuálna platforma CareerXperience

Zažite nás virtuálne a v živom chate na našej CareerXperience platforme. Tu sa s nami môžete skontaktovať osobne, prihlásiť sa na prednášky a navštíviť naše virtuálne školiace centrum.

CareerXperience

Zdielať stránku

Schaeffler applies cookies to secure an optimal use. With the further use of this website you accept the application of cookies. More Information

Akceptovať