Hľadaný výraz

Schaeffler venoval na Slovensku 55 000 Eur na pomoc subjektom ovplyvneným súčasnou situáciou súvisiacou so šírením koronavírusu

Pressrelease Stage Image

10.06.2020 | Skalica

  • Dary dostali zariadenia pre seniorov a nemocnica
  • Finančné prostriedky sa použijú na nákup vybavenia, ako aj na kompenzáciu nákladov na ochranu a prevenciu

Sumou 55 000 Eur Schaeffler podporil domovy dôchodcov v Skalici, Mokrom Háji, Holíči, Kysuckom Novom Meste a nemocnicu v Čadci. "Je to skutočne náročné obdobie pre mnohých ľudí a samozrejme najmä pre starších, my však na nich ani v ťažkých časoch nezabúdame a sme im vďační za ich celoživotné dielo. Som rád, že tieto zdroje budú použité na to, aby sme im aspoň trochu zlepšili ich aktuálnu situáciu. Naším darom chceme tiež vyjadriť úctu a rešpekt k lekárom a medicínskemu personálu" povedal Jaroslav Patka, generálny riaditeľ slovenských závodov Schaeffler.

„S nadšením sme prijali správu o poskytnutí daru od spoločnosti Schaeffler Skalica. Je to inšpiratívny a chvályhodný skutok, krásny príklad podnikovej filantropie v praxi. V mene našich zariadení vyslovujeme a adresujeme úprimné poďakovanie za tento hodnotný a štedrý dar venovaný v ťažkých časoch pandémie. Finančné prostriedky použijeme na kompenzáciu nákladov na ochranu a prevenciu. Pandémia zdvihla vlnu podpory, solidarity a záujmu o ochranu seniorov a podporu sociálnych služieb. Za všetky jej prejavy patrí spoločnosti Schaeffler Skalica, spol. s r.o. úprimné poďakovanie. Hlboko si vážime a ceníme ľudí, ktorí sa stali súčasťou nášho príbehu ochrany pred vírusom,“ zhodnotila Martina Štepanovská, riaditeľka Zariadenia pre seniorov Skalica.

V aktuálnej situácii sa Schaeffler rozhodol pomôcť tam, kde je to najviac potrebné. „Veľmi si vážim podpory vedenia spoločnosti Schaeffler, ktorá nám pomáha pri realizácii rôznych rozvojových projektov. O to viac nás potešila aktivita v čase krízy, keď investičné zámery nahradila akútna potreba čeliť vysokým výdavkom na zvládnutie pandémie. Veľké ďakujem v mene našich zamestnancov aj pacientov spoločnosti Schaeffler za ich firemnú politiku a ochotu pomôcť zvládnuť zložitú situáciu,“ – dodal Ing. Martin Šenfeld, MBA, riaditeľ, Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca.

Vydavateľ: Schaeffler Slovensko, spol. s r.o.
Krajina vydania: Slovensko

Príslušné média

Terms of use for Schaeffler press pictures

Schaeffler press pictures may only be used for editorial purposes. Unless otherwise stated, all copyrights and rights of use and exploitation are owned by Schaeffler Technologies AG & Co. KG, Herzogenaurach (Germany) or by one of its affiliated companies. The reproduction and publication of Schaeffler press pictures is only permitted if the source is stated as follows: "Image: Schaeffler". The pictures may be used free of charge in such cases. The use of pictures for advertising or other commercial purposes, in particular their disclosure to third parties for commercial purposes, is hereby prohibited. Pictures may only be edited with the approval of Schaeffler.

We kindly request that a specimen copy be sent to us when Schaeffler press pictures are published in printed media (or a digital copy in the case of publication in electronic media). When using Schaeffler press pictures in films, please notify us and state the title of the film.

Use and utilization of Schaeffler press pictures is subject to the substantive laws of Germany without its conflict of law provisions. The place of competent jurisdiction shall be Nuremberg, Germany.

Postal address:
Schaeffler Technologies AG & Co. KG
Corporate Communication
Industriestraße 1-3
91074 Herzogenaurach
Germany

presse@schaeffler.com

sťahovanie

Tlačové správy

Balík (tlačová správa + média)

Zdielať stránku

Schaeffler applies cookies to secure an optimal use. With the further use of this website you accept the application of cookies. More Information

Akceptovať