Hľadaný výraz

Optimalizácia online zákazníckej platformy Schaeffler združuje E-Commerce, vedomostnú základňu a katalóg produktov na jednu platformu

Pressrelease Stage Image
Spoločnosť Schaeffler optimalizovala svoj online katalóg produktov medias prostredníctvom nového obsahu a funkcií, ako aj nového responzívneho dizajnu.

19.05.2021 | Skalica

  • Informovať sa, porovnať, objednať: Schaeffler optimalizuje svoju online platformu medias pomocou nových funkcií a nového, responzívneho dizajnu.
  • Platforma má štruktúru trojstupňového používateľského modelu a pokrýva rôzne požiadavky zákazníkov.
  • Obsah je upravený podľa jednotlivých krajín a je k dispozícii v jedenástich jazykoch.

Spoločnosť Schaeffler, integrovaný dodávateľ pre automobilový a ostatný priemysel, optimalizovala svoju online platformu medias (https://medias.schaeffler.com), aby používateľom poskytla komplexné informácie ešte rýchlejšie a jednoduchšie. Popri osvedčených informáciách o valivých a klzných ložiskách, lineárnych systémoch, ako aj mechatronických, digitálnych a servisných riešeniach, majú teraz zákazníci Schaeffler a ostatní záujemcovia na platforme medias k dispozícii prístup k sprievodcom pri výbere, konfiguračným nástrojom a samotnému procesu objednávania.

V rámci zlepšenia používateľskej prívetivosti má teraz platforma aj zjednodušenú navigáciu a nový, responzívny dizajn a bola tiež doplnená o nové obsahy a funkcie. Štruktúra trojstupňového používateľského modelu, ktorý tvoria medias, medias Plus a medias Business, pritom pokrýva rôzne požiadavky zákazníkov. Obsah je prispôsobený pre konkrétnu krajinu a je k dispozícii v jedenástich jazykoch.

Pre rýchly štart bez registrácie: medias
Nachádzajú sa tu všetky informácie o produktoch, riešenia a služby divízie Industrial spoločnosti Schaeffler a priebežne sa dopĺňa nový obsah. Popri etablovaných technických nástrojoch sú teraz k dispozícii aj niektoré nové možnosti, napríklad lineárny konfigurátor, ktorý umožňuje jednoduché zostavenie lineárnych systémov podľa požiadaviek zákazníka. Počas konfigurácie sa všetky zmeny a rozšírenia ihneď vizuálne zobrazujú.

Vyšší výkon bez nákladov: medias Plus
Medias Plus je po krátkej registrácii k dispozícii tiež bezplatne. Používatelia si môžu napríklad na poznámkový lístok uložiť obľúbené položky a z neho si priamo vyžiadať cenovú ponuku u distribučných partnerov Schaeffler. Lineárne konfigurácie sa navyše dajú ukladať a kedykoľvek opäť zobraziť. Používatelia onedlho získajú aj prístup na dokumenty a školiace videá k produktom.

Pre distribučných partnerov Schaeffler a priamych zákazníkov: medias Business
Medias Business sa orientuje na už existujúcich zákazníkov Schaeffler. Ponúka neobmedzený prístup ku všetkým poradenským nástrojom a informáciám o produktoch a zahŕňa ešte širšiu škálu variantov produktov. Popri jednoduchej možnosti priameho objednania ponúka medias Business aj množstvo doplnkov, ktoré uľahčujú obchodné procesy, akými sú informácie o odstupňovaných cenách, dostupnosti v reálnom čase alebo prehľad otvorených objednávok.

Obsah na platforme medias sa postupne rozširuje. Medias sa tak čoraz viac stáva centrálnou vedomostnou platformou.

Vydavateľ: Schaeffler Slovakia
Krajina vydania: Slovensko

Príslušné média

Terms of use for Schaeffler press pictures

Schaeffler press pictures may only be used for editorial purposes. Unless otherwise stated, all copyrights and rights of use and exploitation are owned by Schaeffler Technologies AG & Co. KG, Herzogenaurach (Germany) or by one of its affiliated companies. The reproduction and publication of Schaeffler press pictures is only permitted if the source is stated as follows: "Image: Schaeffler". The pictures may be used free of charge in such cases. The use of pictures for advertising or other commercial purposes, in particular their disclosure to third parties for commercial purposes, is hereby prohibited. Pictures may only be edited with the approval of Schaeffler.

We kindly request that a specimen copy be sent to us when Schaeffler press pictures are published in printed media (or a digital copy in the case of publication in electronic media). When using Schaeffler press pictures in films, please notify us and state the title of the film.

Use and utilization of Schaeffler press pictures is subject to the substantive laws of Germany without its conflict of law provisions. The place of competent jurisdiction shall be Nuremberg, Germany.

Postal address:
Schaeffler Technologies AG & Co. KG
Corporate Communication
Industriestraße 1-3
91074 Herzogenaurach
Germany

presse@schaeffler.com

sťahovanie

Tlačové správy

Balík (tlačová správa + média)

Zdielať stránku

Schaeffler applies cookies to secure an optimal use. With the further use of this website you accept the application of cookies. More Information

Akceptovať