Hľadaný výraz

Šitý na míru: Schaeffler PartnerProgram

Partnerstvo je založené na dôvere, pričom v spoločnosti Schaeffler sa dá zmerať. Asi 1000 certifikovaných partnerov a takmer 4000 pobočiek po celom svete prispieva k posilneniu značky Schaeffler a tým výrazne zvyšuje aj jej úspech.

Vďaka certifikácii, ktorá je súčasťou programu Schaeffler PartnerProgram, a inovatívnym produktom a službám spoločnosti Schaeffler pre všetky odvetvia existuje perfektné riešenie pre každú požiadavku. Jednoducho si vyberte vhodného distribučného partnera vo vašej blízkosti a presvedčte sa sami.

Hľadáte distribútora vo vašej blízkosti? Kliknite tu a nájdite ho.


Schaeffler PartnerProgram

Zdolajte výzvy a utvárajte budúcnosť spolu s vaším partnerom Certified by Schaeffler.

Certified by Schaeffler” nahrádza doterajší status „Authorized Distributor Industrial” a je optimalizovanou certifikáciou väčšiny našich partnerov, ktorí tieto vysoké požiadavky už spĺňajú.

“Certified by Schaeffler” replaces the existing “Authorized Distributor Industrial” status and is an optimized certification for the majority of our partners who already fulfill these high requirements.

Vaše výhody:

  • Výrazná technická kompetencia, ktorá vám umožňuje rýchly nákup a kvalitné poradenstvo,
  • bezpečné predajné kanály a rázny prístup k produktovému pirátstvu.

Máte doplňujúce otázky?

Viac informácií o novom programe Schaeffler PartnerProgram získate od kontaktnej osoby spoločnosti Schaeffler.

Kontaktujte nás

Zdielať stránku

Schaeffler applies cookies to secure an optimal use. With the further use of this website you accept the application of cookies. More Information

Akceptovať