Hľadaný výraz

Odbytové spoločnosti

Naša prítomnosť formou odbytových zastúpení po celom svete zaručuje stále spojenie s našimi zákazníkmi, a tým taktiež základňu, ktorá umožňuje okamžite prevziať požiadavky zákazníkov a realizovať ich.

Schaeffler Technology Center - Schaeffler technologické centrum
Schaeffler technologické centrá (STC) sú lokálne, technické a kompetenčné centrá s vysokokvalifikovanými inžiniermi. Ponúkajú všade na svete rovnaký, kvalitatívne rovnocenný štandard na technické kompetenčné riešenia na základe výkonového spektra.

Schaeffler Technology Partner - technologický partner
Schaeffler technologickí partneri (STP) ponúkajú kvalifikované výkonové spektrum pre mechatronické konštrukčné skupiny a celkové riešenia pre portfólio produktov technológií Schaeffler v automatizačnej technike a technike hnacích mechanizmov. Naši systémoví partneri poskytujú poradenstvo a komplexne sprevádzajú proces od projektovania, inžinierstva, výroby, montáže a uvedenia do prevádzky až po samotný servis. Výberom a použitím správnych produktov je vždy dosiahnuté optimálne riešenie.

 • Región

  • Región

   Zdielať stránku

   Schaeffler applies cookies to secure an optimal use. With the further use of this website you accept the application of cookies. More Information

   Akceptovať