Hľadaný výraz

Jeden hub pre portfólio produktov, online katalóg a REPXPERT Automotive Aftermarket spúšťa novú webstránku

Pressrelease Stage Image
Moderná, intuitívna a informatívna: Nová webová stránka divízie Automotive Aftermarket spoločnosti Schaeffler.

26.01.2021 | Skalica

  • Webová stránka predstavuje kompletný sortiment spoločnosti Schaeffler pre trh s náhradnými dielmi.
  • Integrovaný online katalóg umožňuje vyhľadávanie aktuálnych údajov o vozidlách v reálnom čase.
  • Jednoduchá navigácia vďaka jasnému a responzívnemu dizajnu.

Digitalizácia, konsolidácia a štrukturálne zmeny transformujú celé odvetvie – nový web divízie Automotive Aftermarket spoločnosti Schaeffler zohľadňuje toto dynamické prostredie. „Nová online prítomnosť nie je len ďalším míľnikom v rámci našej digitalizácie, ale cielene sa zameriava na záujmy a potreby našich zákazníkov“, hovorí Jens Schüler, prezident Global Sales & Marketing, Schaeffler Automotive Aftermarket.

Na subdoméne https://aftermarket.schaeffler.de nájdu odborníci zo servisov a obchodní partneri výrazne rozsiahlejšiu ponuku produktov a služieb ako predtým. Zameranie je na používateľa. Jednoduchá navigácia a jasná štruktúra dovedú návštevníka webu k cieľu už po niekoľkých kliknutiach. Hlavná navigácia je zameraná na to, čo spoločnosť Schaeffler predstavuje: produkty, náhradné diely a služby. Naprieč všetkými typmi vozidiel si používateľ môže nájsť všeobecné informácie o trhu, funkcii a relevantnosti náhradného dielu a môže prejsť hlbšie do kategórií produktu pohon, motor a podvozok. Tu návštevník získa podrobné informácie o produktoch a riešeniach opráv a zadaním čísla položky môže prejsť priamo do online katalógu.

Pridaná hodnota pre zákazníkov: katalóg náhradných dielov dostupný online
Vďaka novovyvinutému a integrovanému online katalógu získajú servisy a predajcovia vždy aktuálne informácie a môžu cielene vyhľadávať najnovšie inštrukcie pre montáž a informácie o servise špecifické pre dané vozidlo, OE číslo alebo dostupnosť na úrovni položky. Správny náhradný diel je možné nájsť rýchlo a jednoducho vďaka rôznym možnostiam vyhľadávania. Ďalším plusom je, že v rámci webstránky môžu zákazníci bez problémov prechádzať medzi online katalógom, portfóliom produktov a portálom pre autoservisy REPXPERT.

V bode menu „Support“ nájdete okrem toho odpovede na často kladené otázky – či už ohľadom portfólia, procesu objednávania a zasielania, alebo ohľadom služieb.

Rýchly, prehľadný a responzívny: naprieč hranicami krajín
Popri kompletnom prepracovaní obsahu bol web aktualizovaný aj po technickej stránke. Nová webová stránka sa dá pomocou vyhľadávačov ľahšie nájsť a responzívny dizajn webu zaisťuje optimálne zobrazenie na všetkých koncových zariadeniach.

S celkovo 13 jazykmi a 15 lokálnymi verziami, ktoré budú do polovice roka spustené online, sa spoločnosť pri ďalšom zvyšovaní svojho globálneho dosahu a povedomia o značke spolieha na obsah a funkcie šité na mieru pre danú krajinu.

Skupina Schaeffler
Divízia Automotive Aftermarket zodpovedá za celosvetový obchod s náhradnými dielmi spoločnosti Schaeffler a dodáva komponenty, ako aj komplexné riešenia pre opravy osobných vozidiel, ľahkých i ťažkých úžitkových vozidiel a traktorov. Vďaka komplexnému systémovému chápaniu v oblasti pohonov, motorov a podvozkov spoločnosť predstavuje technickú dokonalosť, inteligentné riešenia a vynikajúci servis. S viac ako 1700 zamestnancami dosiahla divízia Automotive Aftermarket spoločnosti Schaeffler v roku 2019 obrat viac ako 1,8 miliardy eur. Približne 11 500 odbytových partnerov a viac ako 70 obchodných kancelárií a pobočiek na svete zabezpečujú výhodu blízkosti k zákazníkovi.

Vydavateľ: Schaeffler Slovakia
Krajina vydania: Slovensko

Príslušné média

Terms of use for Schaeffler press pictures

Schaeffler press pictures may only be used for editorial purposes. Unless otherwise stated, all copyrights and rights of use and exploitation are owned by Schaeffler Technologies AG & Co. KG, Herzogenaurach (Germany) or by one of its affiliated companies. The reproduction and publication of Schaeffler press pictures is only permitted if the source is stated as follows: "Image: Schaeffler". The pictures may be used free of charge in such cases. The use of pictures for advertising or other commercial purposes, in particular their disclosure to third parties for commercial purposes, is hereby prohibited. Pictures may only be edited with the approval of Schaeffler.

We kindly request that a specimen copy be sent to us when Schaeffler press pictures are published in printed media (or a digital copy in the case of publication in electronic media). When using Schaeffler press pictures in films, please notify us and state the title of the film.

Use and utilization of Schaeffler press pictures is subject to the substantive laws of Germany without its conflict of law provisions. The place of competent jurisdiction shall be Nuremberg, Germany.

Postal address:
Schaeffler Technologies AG & Co. KG
Corporate Communication
Industriestraße 1-3
91074 Herzogenaurach
Germany

presse@schaeffler.com

sťahovanie

Tlačové správy

Balík (tlačová správa + média)

Zdielať stránku

Schaeffler applies cookies to secure an optimal use. With the further use of this website you accept the application of cookies. More Information

Akceptovať